В понеділок 16.09.2019 року о 14.00 в приміщенні адмінбудинку селищної ради в с. Волосянка за адресою вул. Шевченка, 33 відбудуться громадські  слухання по детальному плану.

Попередньо ми вже повідомлялипро початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території по зміні цільового призначення з індивідуального дачного будівництва для будівництва карпатського центру регіонального розвитку у рамках проекту «Карпатська мережа регіонального розвитку» на території Славської селищної ради за межами населеного пункту с. Волосянка ур. «Котильничне» Сколівського району Львівської області».

Замовник: Сколівська районна державна адміністрація.

Розробник: ФОП «Мецевич Ростислав Михайлович».

Підстава для розроблення: Розпорядження Голови Сколівської районної державної адміністрації № 330 від 26.12.2018 р.

Для ознайомлення з проектом детального плану території та подання пропозицій до проекту слід звертатися до Славської селищної ради та Cколівської райдержадміністрації з 16 серпня до 16 вересня 2019 р. включно.

Подання пропозицій щодо проекту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. №555.

Пропозиції та зауваження, що поступили після встановленого терміну, не розглядаються.