Шкільний погляд на бюджет громади

9 жовтня у Славському ЗЗСО відбулось чергове засідання учнівського парламенту Славської ОТГ. На засідання завітали новообрані депутати: Ткачик Ірина (Нижньорожанківський ЗЗСО), Суслинець Марія (Верхньорожанківський ЗЗСО) та Лапей Лілія (Волосянківський ЗЗСО).

Вітаємо з Днем вихователя!

Вітаємо всіх вас, хто щоденно віддає тепло своїх сердець дітям, з професійним святом! Від вашої мудрості, терпіння, уваги залежить благополучне дитинство і подальша доля кожного вихованця. Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті. В цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. З вашою допомогою маленькі великобурлучани пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину. Впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для малюків у дитячому садку в день радості і щастя! Бажаємо вам нових творчих успіхів, міцного здоров’я, добробуту і достатку!

Свято першого дзвоника у ЗЗСО Славської ОТГ

2 вересня 2019 р. по всіх ЗЗСО Славської ОТГ гучно пролунав перший дзвінок. І для маленьких першокласників з великими букетами, і для вже дорослих випускників, для вчителів та батьків це свято особливо хвилююче. Адже кожен з них має свої сподівання та плани, які повинні втілитись в життя.

Підсумки 2018-2019 навчального року в ЗЗСО Славської ОТГ

Ну що ж? Навчальний рік завершився, ЗНО здане, можна підбивати підсумки. Цей рік став особливим для кожного з цьогорічних випускників. Вони зробили ще один крок вперед до свого майбутнього, стали на рік дорослішими та досвідченішими.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольга Кореневич відвідала семінар «Методика формування спроможної освітньої мережі»

20 червня 2019 року начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольга Кореневич відвідала семінар «Методика формування спроможної освітньої мережі» організований Львівським центром розвитку місцевого самоврядування. Обговорювали, який вплив на розвиток громади має спроможна освітня мережа, формування мережі класів шкіл з урахуванням демографічної ситуації, доступність дошкільної та позашкільної освіти та ін.

У Славській ОТГ стартували три пришкільні відпочинкові табори

У Славській ОТГ 14 червня 2019 р. відкрили три пришкільні літні відпочинкові табори з денним перебуванням (без харчування). У Верхньорожанківському ЗЗСО І-ІІ ст. «Кольорова мрія» стартував табір під назвою «Карпатські зорі», сформовано загони «Адреналін»,«Веселята», «Усмішка». 

«Світ – моя батьківщина. Людство моя родина»! Під таким гаслом пройшло друге засідання шкільного парламенту

Сьогодні, 13 червня 2019 р у Славському ЗЗСО відбулося друге засідання учнівського парламенту. Підбили підсумки навчального року, будували плани на літо та навіть встигли порозважатись – взяти участь у квесті «Веселка толерантності».

Освітяни Славської ОТГ відвідали тренінг "Розвиток спроможності освітньої мережі в ОТГ"

4-5 червня 2019 р. начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Славської селищної ради Кореневич Ольга відвідала тренінг на тему: «Розвиток спроможності освітньої мережі в ОТГ», організований за підтримки «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.