Відкрита першість Славської КДЮСШ з гірськолижного спорту. Наймолодші призери змагань

Вчора на горі Погар відбулася першість  Славської КДЮСШ з гірськолижного спорту, у якій взяли участь наші наймолодші спортсмени. Найстаршому учаснику було 10 років, а наймолодшому Добровольському Луці, ви тільки уявіть, лише цього року виповниться 3 роки.  

Сніг не завада! У Славському провели третій етап кубку Славської КДЮСШ з мініфутболу

Цих вихідних у Славському відбувся ІІІ етап кубку Славської КДЮСШ з мініфутболу. Ну і що, що падає сніг, головне воля до перемоги, наші юні спортсмени не бояться поганих природних умов.

У Славському відбулись змагання за першість Славської КДЮСШ на роликових ковзанах серед дітей

Сьогодні у Славському відбулись змагання за першість Славської КДЮСШ на роликових ковзанах серед дітей. У змаганнях взяло участь 32 учасники, які кожен у своїй категорії здобували перемогу.

Спортивні вихідні у Славському

Сьогодні у Славському відбувся Кубок Славської ОТГ з мініфутболу серед ветеранів. Наші спортсмени взяли срібло, золото "поїхало" у Верхнє Синьовидне, а бронзу здобула команда з Козьової.

У Нижній Рожанці відкриють мультифункційний майданчик

15 вересня 2020 року у Нижній Рожанці на території Нижньорожанківського ЗЗСО І-ІІ ст. відбудеться турнір з мініфутболу серед школярів з нагоди відкриття нового мультифункційного майданчика. У турнірі візьмуть участь не тільки команди з населених пунктів, які входять до Славської ОТГ, а й ті, які в майбутньому увійдуть.

Кубок Славська з футболу. Як це було?

Протягом трьох днів у Славському відбувався Кубок Славська з футболу. Цьогоріч у змаганнях взяло участь 8 команд з Львівської, Закарпатської, Київської, Тернопільської  та Житомирської областей. Нашу громаду представляли 2 молодіжні команди Славської КДЮСШ.