Славський селищний голова –  Бега Володимир Миронович

 

   
  Керуючий справами виконкому – Лесів Христина Ігорівна
  Секретар - Даниляк Олег Валерійович
 

Державний реєстратор - Свідрик Тарас Володимирович

 

  Зав. ВОБ – Онаць Галина Степанівна
  Інспектор – Телегій Любов Федорівна
  Інспектор – Григорчук Ольга Василівна
   
Відділ секретаріату

 

  Начальник відділу - Ареф'єв Максим Дмитрович
   
  Провідний спеціаліст - Пинів Ірина Михайлівна
Відділ бухгалтерського обліку

 

  Начальник відділу - головний бухгалтер – Кіраль Олег Миколайович                                 
  Провідний спеціаліст – Данилів Галина Іванівна
  Провідний спеціаліст – Рошкович Олеся Іванівна
  Провідний спеціаліст - Марчишин Володимир Арсентійович
 

Провідний спеціаліст - Тис Ольга Богданівна                             

  Провідний спеціаліст - Кінаш Оксана Юріївна

Юридичний відділ

 
  Начальник  відділу - Обухівський Олексій Валерійович
   Провідний спеціаліст – Хрипта Ростислав Михайлович
  Провідний спеціаліст - Фурів Лілія Вікторівна

 

Відділ земельних відносин 

 

  Начальник відділу -  Голець Володимир Михайлович 
  Провідний спеціаліст - Шевчук Назарій Юрійович
  Провідний спеціаліст - Ріжнів Володимир Іванович
 

Провідний спеціаліст - Фільварський Михайло Михайлович

  Інспектор - Плечій Мар'яна Петрівна

 

Відділ туризму та комунікації

 
 

Начальник відділу – Безушко Ольга Романівна                                                                                        

 

 

Провідний спеціаліст - Пронь Христина Василівна                                

 

 

Фінансовий відділ

 
  Начальник відділу -  Дунець Ростислав Михайлович                                                             
  Провідний спеціаліст – Хрипта Михайло Іванович
  Гурзан Галина Іванівна - провідний спеціаліст

   

Відділ архітектури та містобудування 

 
  Начальник відділу - Кончевич Олег Андріанович
  Головний спеціаліст -  Медведчук Олександр Анатолійович
  Провідний спеціаліст - Онаць Тарас Васильович
Відділ капітального будівництва  
  Начальник відділу - Дудко Дмитро В'ячеславович
  Провідний спеціаліст - Греб Іван Іванович
   

 

Відділ соціального захисту

 
   
  Начальник відділу -  Петришин Олег Михайлович  
  Провідний спеціаліст  - Свердун Зоя Іванівна
  Провідний спеціаліст - Кащук Ольга Василівна
 

Начальник служби у справах дітей - Малетич Людмила Сидорівна

 

 

 

 

   
Центр надання адміністративних послуг  
 

Начальник ЦНАП - Веклич Дмитро Васильович

  Адміністратор ЦНАПу - Палій Галина Юріївна
  Адміністратор ЦНАПу - Ціко Віта Володимирівна

Відділ освіти, культури та спорту

 

 
  Начальник відділу - Кореневич Ольга Михайлівна 
 

Провідний спеціаліст - Андрушків Мар'яна Василівна

  провідний спеціаліст - Кузьмін Світлана Федорівна
  Головний спеціаліст - Плечій Галина Іванівна
Інспекційний відділ  
   
  Начальник відділу - Остапенко Сергій Миколайович
  Інспектор з благоустрою - Янушкевич Павло Сергійович
  Інспектор з екології - Ставицький Віталій Володимирович
 

Інспектор -

Малькович Ігор Іванович

                                                                                                                                                      Техперсонал

 

 

Водій – Гребович Ігор Ярославович
   
   
   
Прибиральник/ Опалювач  – Лесів Ярослава Ярославівна