https://slavska-gromada.gov.ua/docs/56462/

Фінансові звіти ЗЗСО №13 «Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма №2д №2м) за I квартал 2018 р.»

https://slavska-gromada.gov.ua/docs/78544/

Фінансові звіти ЗЗСО №14 «Звіт про надходження та використання інших надходжень спеціального фонду (форма №4-3д №4-3м) за I квартал 2018 р.»

https://slavska-gromada.gov.ua/docs/78546/

Фінансовий звіт за І квартал 2021 року

 

 

Як учні Верньорожанківського ЗЗСО "Кольорова мрія" рятували планету Книгоманія

Учні Верхньорожанківського ЗЗСО I-II ст. «Кольорова мрія»  відвідали дитячий форум-фестиваль «Книгоманія». Здобувачі освіти змогли відчути себе у ролі супергероїв, які мають суперсили. Головне їхнє завдання було врятувати планету Книгоманія. Супер сили діти могли здобути на трьох рівнях планети: Вода, Земля і Повітря. На кожному рівні на книголюбів чекали майстер-класи, ігри, конкурси, квести, наукові дослідження. За активну участь у заходах діти отримали наліпки, призи, сертифікати, море позитивних емоцій та вражень.

100-річниця Західноукраїнської Народної Республіки у Верхньорожанківському ЗЗСО

   З 22 по 26 жовтня 2018 року у Верхньорожанківському ЗЗСО І – ІІ ступенів проведена низка заходів щодо відзначення 100-річниці Західноукраїнської Народної Республіки. Класні керівники 1-9 класів провели з учнями заплановані години спілкування, усні журнали, бесіди присвячені політичним та історичним подіям в утворенні і зміцненні української державності, історії та діяльності Західноукраїнської Народної Республіки.

Керівник ЗЗСО Cлавської ОТГ взяла участь у ІІ модулі освітнього курсу інновацій в управлінні школою «Академії директорів»

На Львівщині за сприяння департаменту освіти і науки України пройшов ІІ модуль освітнього курсу інновацій в управлінні школою «Академія директорів». Щоб взяти участь у цьому змістовному освітньому форумі керівники освітніх установ подали заявки і 100 представників Львівської області пройшли конкурсний відбір. Представницею Славської ОТГ була керівник Верхньорожанківського ЗЗСО I-II ст. - Пинів Оксана Іванівна