Інформаційна довідка

про відділ туризму та комунікацій Славської селищної ради

Місцезнаходження:

смт. Славське, вул. Івасюка, 24 (2-й поверх);

Основні обов’язки та повноваження відділу:

           У сфері туристичної діяльності:

 • реалізовує пріоритети державної та місцевої політики, а також повноваження органів місцевого самоврядування у сфері туризму.
 • організовує роботу з розгляду звернень громадян та юридичних осіб.
 • вносить пропозиції до відповідних інстанцій, при формуванні та підготовці проектів нормативно-правових актів галузі регулювання туристичної діяльності.
 • формує конкурентоспроможне туристичне середовище шляхом створення власного туристичного продукту, розробки туристичних маршрутів, залучення підприємців регіону до розвитку туризму, організації розважальних та виховних заходів на території громади.
 • визначає перспективи і напрямки розвитку туризму у регіоні.
 • налагоджує співпрацю з міжнародними проектами і творчими організаціями.
 • надає методичну допомогу управлінням, відділам, службам ради громади та іншим структурам при розгляді питань щодо туристичної діяльності на території громади.
 • організовує залучення фінансування місцевих підприємців, міжнародних та українських підприємств, установ, організацій для розвитку туристичної діяльності на території громади.
 • розробляє програми та інші стратегічні документи щодо розвитку туристичної діяльності на території громади.
 • готує проекти рішень ради громади та виконавчого комітету, що належать до компетенції відділу.                                

​            У сфері комунікацій:                                                                                                                                                                

 • організовує комунікацію Славської селищної ради, її виконавчого комітету та посадових осіб з населенням та підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності, здійснює контроль за дотриманням рекомендацій та правил такої комунікації, які розробляються відділом та затверджуються виконавчим комітетом Славської селищної ради.
 • готує і подає на затвердження виконавчому комітету ради громади проекти місцевих програм з популяризації громади та створення інформаційного простору громади, бере участь у підготовці відповідних загальнодержавних і регіональних програм.
 • забезпечує систематичне і оперативне інформування підприємств, установ, організацій і населення громади про діяльність Славської селищної ради та її виконавчого комітету.
 • здійснює інформаційне наповнення усіх ресурсів громади, зокрема веб-порталів, сторінок у соціальних мережах, друкованих засобів масової інформації.
 • формує банк даних про населення та підприємства, установи, організації регіону.
 • реалізовує пріоритети інформаційної політики Славської селищної ради та її виконавчого комітету.
 • невідкладно реагує на будь-які інформаційні приводи, які стосуються діяльності Славської селищної ради та її виконавчого комітету.
 • організовує представництво посадових осіб Славської селищної ради на заходах, які стосуються розвитку громади.   

           Працівники відділу туризму та комунікації:

           Безушко Ольга Романівна - начальник відділу 

           Пронь Христина Василівна - провідний спеціаліст відділу

 

 

Молодь Славської громади бере участь у молодіжному проєкті «Зміни для тебе»

Молодь Славської громади бере участь у молодіжному проєкті «Зміни для тебе» #Changes4U, який реалізує Асоціація відкритих міст. Його основна мета – активізувати молодих мешканців невеликих громад, дати їм необхідні знання та вміння, аби  вони стали лідерами молодіжного руху, генераторами нових ідей та справжніми драйверами змін на місцях.

З Днем туризму!

Вітаємо з Днем туризму – святом усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний та захопливий відпочинок.

Славська селищна рада оголошує конкурс «Краще подвір’я Славської громади 2021»

Конкурс проводитиметься з 1 червня по 31 серпня 2021 року. Журі, яке складатиметься з п’яти осіб,  у кожному населеному пункті обере найкраще подвір’я, а його власники отримають грошову винагороду.

У Славському планують створити туристично-інформаційний центр

За статистикою Славське щороку відвідує у середньому 600 тис. туристів. Для кожного з них важливо отримати повну інформацію про те, де поселитись, що скуштувати, які місця відвідати. На сьогодні, у нас є багато різних сайтів, де відвідувачі курорту можуть знайти дану інформацію, яка часто буває недостовірною чи застарілою. А це ускладнює відпочинок для туристів та створює незручності для місцевого бізнесу. Щоб вирішити цю проблему, ми плануємо створити туристично-інформаційний центр.

На робочій зустрічі керівники Укрзалізниці, Укравтодору, Львівської ОДА та Славської ОТГ обговорили перспективи розвитку нашого регіону

Ми впевнено рухаємося до нашої мети: Славське – туристична столиця Карпат. Швидкісний поїзд Інтерсіті+, який почав курсувати з Києва до Славська – це один з чергових кроків для досягнення цієї цілі. Тож тепер всі бізнес-зустрічі можна робити у Славському.

5 лайфхаків. Як не потрапити в тенета шахраїв під час оренди житла

Щороку перед початком зимового сезону на онлайн-платформі OLX.ua з’являються оголошення про оренду будинку на Новорічні свята. Приваблюють гостей низькою ціною, беруть завдаток і зникають. Результат – засмучені та ошукані гості.