Туризм та комунікація

Інформаційна довідка

про відділ туризму та комунікацій Славської селищної ради

Місцезнаходження:

смт. Славське, вул. Івасюка, 10 (2-й поверх);

Основні обов’язки та повноваження відділу:

У сфері туристичної діяльності:

• реалізовує пріоритети державної та місцевої політики, а також повноваження органів місцевого самоврядування у сфері туризму.
  • організовує роботу з розгляду звернень громадян та юридичних осіб.
  • вносить пропозиції до відповідних інстанцій, при формуванні та підготовці проектів нормативно-правових актів галузі регулювання туристичної діяльності.
  • формує конкурентоспроможне туристичне середовище шляхом створення власного туристичного продукту, розробки туристичних маршрутів, залучення підприємців регіону до розвитку туризму, організації розважальних та виховних заходів на території громади.
  • визначає перспективи і напрямки розвитку туризму у регіоні.
  • налагоджує співпрацю з міжнародними проектами і творчими організаціями.
  • надає методичну допомогу управлінням, відділам, службам ради громади та іншим структурам при розгляді питань щодо туристичної діяльності на території громади.
  • організовує залучення фінансування місцевих підприємців, міжнародних та українських підприємств, установ, організацій для розвитку туристичної діяльності на території громади.
  • розробляє програми та інші стратегічні документи щодо розвитку туристичної діяльності на території громади.
  • готує проекти рішень ради громади та виконавчого комітету, що належать до компетенції відділу.

​            У сфері комунікацій:

• організовує комунікацію Славської селищної ради, її виконавчого комітету та посадових осіб з населенням та підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності, здійснює контроль за дотриманням рекомендацій та правил такої комунікації, які розробляються відділом та затверджуються виконавчим комітетом Славської селищної ради.
  • готує і подає на затвердження виконавчому комітету ради громади проекти місцевих програм з популяризації громади та створення інформаційного простору громади, бере участь у підготовці відповідних загальнодержавних і регіональних програм.
  • забезпечує систематичне і оперативне інформування підприємств, установ, організацій і населення громади про діяльність Славської селищної ради та її виконавчого комітету.
  • здійснює інформаційне наповнення усіх ресурсів громади, зокрема веб-порталів, сторінок у соціальних мережах, друкованих засобів масової інформації.
  • формує банк даних про населення та підприємства, установи, організації регіону.
  • реалізовує пріоритети інформаційної політики Славської селищної ради та її виконавчого комітету.
  • невідкладно реагує на будь-які інформаційні приводи, які стосуються діяльності Славської селищної ради та її виконавчого комітету.
  • організовує представництво посадових осіб Славської селищної ради на заходах, які стосуються розвитку громади.

Працівники відділу туризму:

Безушко Ольга Романівна - начальник відділу

Кузьмін Світлана Федорівна - спеціаліст відділу

Розпочато будівництво велодоріжки по проекту "Велокарпатія"

Ми вже багато говорили про "Велокарпатію" – спільний проект Славської селищної ради, Львівської ОДА та Євросоюзу, головна мета якого є забезпечення комфортної та безпечної зони відпочинку для велосипедистів. Так от, перші метри велодоріжки вже прокладено по вул. С. Бандери та розпочато роботи на ділянці між с. Волосянка та смт. Славське.

16:41 11.09.2019

Ветерани АТО зможуть отримати грантову підтримку

8 серпня у Славську відбулася зустріч ініціативної групи Славської ОТГ та представниці Міжнародної організації з міграції Анни Єрьоміної в рамках проекту "ПІДТРИМКА РЕІНТЕГРАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ КОНФЛІКТУ НА СХОДІ УКРАЇНИ ТА ЇХНІХ СІМЕЙ". Раніше ініціативна група подала у МОМ проект для співфінансування та проведення низки культурних та навчальних заходів у громаді. Ця зустріч є другим та основним етапом у розгляді заявки, на основі якої буде прийнято рішення про надання/ненадання грантової підтримки. Під час зустрічі учасники ініціативної групи поділилися із п. Анною своїми думками, детальніше розповіли про заплановані заходи та отримали інформацію про можливості, які надає МОМ для ветеранів АТО. Зокрема, усі ветерани можуть також подаватися на грант із підтримки самозайнятості та розвитку власної справи, у межах якого можуть пройти навчання та отримати стартове фінансування до 1000 євро. Деталі тут: https://www.facebook.com/IOMUkraine/photos/a.272674492752572/2417494324937234/?type=3&theater

15:25 09.08.2019

3 липня - Міжнародний день без поліетиленових пакетів

3 липня – Міжнародний день без поліетиленових пакетів, в Україні сьогодні проводиться загальноукраїнська акція «День без поліетилену». Про жахливі наслідки використання поліетилену, ви вже чули неодноразово. Інтернетом гуляє невтішна статистика його використання:

10:12 03.07.2019

У рамках XVIII Міжнародного економічного форуму Славська ОТГ приймає делегацію з України та світу

У рамках XVIII Міжнародного економічного форуму та за організації промотуру  Управлінням туризму і курортів ЛОДА Славська ОТГ приймає делегацію з Іспанії та Португалії,  Республіки Азербайджан та групи представників ЗМІ України. Разом з нашими колегами формуємо позитивний імідж Львівщини. У рамках промотору учасники відвідали найвизначніші та найцікавіші місця нашої ОТГ.

12:21 31.10.2018

Триває робота над проектом "Велокарпатія"

Продовжуємо працювати над проектом «Велокарпатія». Цього тижня найкращі професіонали своєї справи опрацювали проект велодоріжки  Славське – Волосянка. Дуже приємно, що до цього процесу також долучився і Ярослав Попович, велогонщик команди “Segafredo” спільно з Упралінням туризму і куротів ЛОДА та професіоналами і любителями велоспорту, це дозволить реалізувати проект круто і якісно.

10:51 31.10.2018