Витяги

"Захар Беркут"

Розташування — село Волосянка, Львівська область.
Двокрісельний витяг, піднімає на гору Високий Верх (1244 м), довжина — 2710 м, перепад висот — 552 м, час підйому — 35 хв.
Час роботи — 9:00-16:00 .
На горі біля станції витягу — ресторан, імпровізований базар зі сувенірами, напоями та місцевими стравами, можливість покататися на конях та квадроциклах.
Є пішохідна та велотраси різних рівнів складності. Найпопулярніше місце відвідин — джерело Писана криниця.

"Погар"

Розташування — селище Славське, Львівська область.
Двокрісельний витяг, піднімає на гору Погар (857 м), довжина — 1060 м, перепад висот — 280 м.
Час роботи — 10:00-17:00.

"Динамо-Тростян"

Розташування — селище Славське, Львівська область.
Однокрісельний витяг, піднімає на гору Тростян (1232 м), довжина трас — 2750 м, перепад висот — 550 м.
Вартість — 70 грн.
Час роботи: будні — 12:00-16:00, вихідні — 10:00-17:00.
На горі біля станції витягу — кафе та ятки з напоями та місцевими стравами, можливість покататися на конях або квадроциклах.

«Політехнік»

Добре відома для початківців гора Кремінь розташована при в'їзді у Славське (праворуч, навпроти автозаправки), трохи більше як за 1 км від залізничного вокзалу селища.

Взимку тут функціонують два бугельні витяги. Коротший носить назву "Політехнік" (НУ "Львівська політехніка", пропускна здатність — 230 осіб за годину), довший — ФМІ (Фізико-механічний інститут, 400 осіб за годину). Нижні станції витягів розташовані неподалік одна від одної. Верхня станція ФМІ є вище від верху "Політехніка".

Трас на горі є кілька. Їх ширина сягає 200 м, довжина — 1 км. Найпростіша — біля витягу "Політехнік". Під час навчання пропонується підніматися не вище середини спуску — тут найпологіша і найпростіша гірка. Друга (верхня) частина цієї траси більш стрімка й горбиста. Минувши складнішу частину схилу, можна спуститися ще одним шляхом — правіше є пологий і рівний схил; тут люди люблять санкуватися.

Піднявшись іншим витягом (ФМІ), можна плавно й рівномірно спуститися до рівня верхньої станції "Політехніка" — ця частина гори найпряміша і найбільш мальовнича. Звідси можна доїхати до траси "Політехніка", або ж паралельною, більш складною у верхній частині трасою спуститися вниз.