Інформація про проведення громадських слухань у с.Волосянка

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості розпочато процедуру розгляду проекту детального плану території  житлової та громадської забудови на території Славської селищної ради за межами населеного пункту с. ВолосянкаСтрийського району Львівської області.

Оголошення про проведення громадських слухань у Головецьку

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості розпочато процедуру розгляду проекту детального плану території  громадської забудови на території Славської селищної ради в межах населеного пункту с. Головецько Стрийського району Львівської області.

Оголошення про громадські слухання у Славському

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості розпочато процедуру розгляду проекту детальних планів території  житлової та громадської забудови на території Славської селищної ради в межах населеного пункту смт. Славське Стрийського району Львівської області.

Оголошення про громадські слухання у Славському

Оголошення про проведення громадських слухань у Славському