Славська селищна рада – Славська ТГ Стрийського району Львівської області оголошує початок процедури розроблення детального плану території для розміщення всесезонного туристичного комплексу на території Славської об’єднаної територіальної громади за межами населеного пункту с. Волосянка Стрийського району Львівської області.

Відділ архітектури та містобудування Славської селищної ради повідомляє

Відділ архітектури та містобудування Славської селищної ради повідомляє про проведення архітектурно-містобудівної ради 11 квітня 2022 року о 14 год. в приміщенні Славської селищної ради, вул. Івасюка, 24, смт. Славське.

Громадські слухання щодо врахування громадської думки під час затвердження детальних планів території у Лавочному

29 березня 2022 р. о 15:00 у народному домі Лавочного відбудуться громадські слухання щодо врахування громадської думки під час розробки Детальних планів території під забудову у даному населеному пункті.

Громадські слухання щодо врахування громадської думки під час затвердження детальних планів території у Тухлі та Либохорі

28 березня 2022 р. о 12:00 у народному домі Тухлі відбудуться громадські слухання щодо врахування громадської думки під час розробки Детальних планів території під забудову у даному населеному пункті.

Громадські слухання щодо врахування громадської думки під час затвердження детальних планів території у Славську

28 березня 2022 р. о 14:00 у народному домі Славського відбудуться громадські слухання щодо врахування громадської думки під час розробки Детальних планів території під забудову у даному населеному пункті.

Повідомлення про оприлюднення Проекту детального плану території для розміщення всесезонного туристичного комплексу на території Славської селищної ради за межами населеного пункту с. Верхня Рожанка Стрийського району Львівської області (ДПТ) та Зв

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості розпочато процедуру розгляду проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінкудетального плану території  для розміщення всесезонного туристичного комплексу на території Славської селищної ради за межами населеного пункту с. Верхня Рожанка Стрийського району Львівської області.

Повідомлення про оприлюднення Проекту генерального плану села Верхня Рожанка Стрийського району Львівської області (ГП) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості розпочато процедуру розгляду проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану с. Верхня Рожанка Стрийського району Львівської області.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: «Реконструкція з добудовою Верхньорожанківської ЗОШ І-ІІ ст. на 180 учнівських місць в с. Верхня Рожанка, Сколівського району Львівської області. (Коригування)»

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб у закупівлі з урахуванням вимог законодавства. Технічні, якісні та кількісні характеристики відображені в проектній документації «Реконструкція з добудовою Верхньорожанківської ЗОШ І-ІІ ст. на 180 учнівських місць в с. Верхня Рожанка,Сколівського району Львівської області. (Коригування)» та «Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво».