Учні Славського та Либохорівського ЗЗСО взяли участь в акції "Твори добро"

Учні Славського та Либохорівського ЗЗСО до Дня спонтанного прояву доброти взяли участь в акції «Твори добро». Разом з працівниками КП «Соціальні гаранті» учні відвідали самотніх літніх людей нашої громади та допомогли їм виконати домашні справи.

На черговому засідання учнівського парламенту обрали нового голову

На одному диханні – саме такими слова можна охарактеризувати сьогоднішню зустріч учнівського парламенту. Це була перша зустріч у цьому навчальному році. У формі гри учасники учнівського парламенту познайомилися між собою та розповіли про себе.

Учні ЗЗСО Славської ОТГ спробували себе в ролі депутатів Львівської обласної ради

Протягом двох днів члени учнівського парламенту Славської ОТГ Юлія Вітів, Губіліт Анастасія, Бурак Юлія та Пинів Максим спробували себе у ролі депутатів Молодіжної моделі Львівської обласної ради.