Славський ЗЗСО

Учні Славського ЗЗСО відвідали Стрийський дитячий будинок "Сиротинець" та бійців ООС

З нагоди Дня святого Миколая 15 грудня 2018 року учні 8-Б, 9-Б та джури Славського ЗЗСО І- ІІІ ступенів відвідали Стрийський дитячий будинок "Сиротинець" та бійців ООС, які перебувають на лікуванні чи реабілітації у військовому госпіталі м. Львова. Діти передали воїнам та дітям-сиротам солодощі, фрукти, книжки, вітальні листівки. Все це школярі придбали на кошти, зароблені доброчинною акцією "Святий Миколай живе у серці кожного з нас", яку провели у закладі 13-14 грудня. Учні побували у палатах хірургічного та травматологічного відділень, і подарували найголовніше – свою щирість, повагу, моральну підтримку та подяку. Також щиро побажали нашим захисникам швидше одужувати та повертатися до своїх родин.

16:35 20.12.2018

Доторкнутись до історії змогли учні Славського ЗЗСО

1 листопада на розі вулиць Листопадового Чину та І. Огієнка урочисто відкрили та освятили пам’ятник, створений до 100-річчя проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. До цієї події долучилися і учні Славського ЗЗСО.

14:40 02.11.2018