Учні Славського ЗЗСО вправлялися у керуванні робототехнікою та вивчали 3д моделювання

Чи варто? Однозначно варто, кажуть учні Славського ЗЗСО, адже, якщо ви берете участь у якомусь проекті, ви отримуєте багато можливостей, нових знайомств та позитивних емоцій, крім того це ще й чудовий спосіб подорожувати та пізнавати цей світ.

Всесвітній день прав людини у закладах освіти Славської ОТГ

Щороку 10 грудня в Україні відзначають Всесвітній день прав людини, саме в цей день в 1948 році Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини – епохальний документ, у якому були проголошені невід'ємні права, притаманні кожній людині незалежно від її раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних чи інших переконань, національного або соціального походження, майнового, станового або іншого становища.

Учні Славського ЗЗСО навчились працювати на 3D-принтері

11 жовтня школярі Славського ЗЗСО побували на майстер-класі з друку на 3D-принтері. Василь Рибак – співзасновник та головний інженер конструкторського бюро BetaLab – не тільки розповів про принципи роботи приладу, а й навчив школярів виготовляти різноманітні деталі. Щоб закріпити результат, учні разом з вчителем інформатики Володимиром Думіндяком виготовили брелок для ключів.

"Козацькі забави" у Славському ЗЗСО

Сьогодні до Дня козацтва та Дня захисника України у Славському ЗЗСО І-ІІІ ст. здобувачі освіти разом із педагогами організували яскраве свято "Козацькі забави" з цікавими завданнями та смачненьким кулешем.

Шкільне свято "Прощавай, Букварику" у Славському ЗЗСО

22-23 травня 2019 року у Славському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося традиційне шкільне свято «Прощавай, Букварику!». Це святковий захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком. До цього свята дітки старанно готувалися. Декламували вірші про букви, відгадували загадки за вивченим програмовим матеріалом, співали пісень про школу, Букварик. У гості до дітей завітали нові їхні друзі: Читанка, Математика, Рідна мова.

Як у Славському ЗЗСО думали про майбутнє

18 квітня 2019 року учні Славського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, під керівництвом класних керівників Мельник О.М. та Скільської М.І. відвідали II Форум професійної освіти, який відбувся у виставковому центрі «Південний-Експо» м. Львів. На цьому заході зібралися представники понад 50 закладів профтехосвіти регіону. Учні мали змогу взяти участь у майстер-класах з різьби по дереву, оформлення кондитерських виробів, флористики, розпису тіла хною, створення зачісок, декорування подарунків тощо. Старшокласники активно обговорювали почуте та побачене, ділитися емоціями. Вони зрозуміли, що робота швачки чи перукаря, монтажника або ж слюсаря є популярними серед працедавців, аніж праця юриста, банкіра чи економіста.

Учні Славського ЗЗСО відвідали Стрийський дитячий будинок "Сиротинець" та бійців ООС

З нагоди Дня святого Миколая 15 грудня 2018 року учні 8-Б, 9-Б та джури Славського ЗЗСО І- ІІІ ступенів відвідали Стрийський дитячий будинок "Сиротинець" та бійців ООС, які перебувають на лікуванні чи реабілітації у військовому госпіталі м. Львова. Діти передали воїнам та дітям-сиротам солодощі, фрукти, книжки, вітальні листівки. Все це школярі придбали на кошти, зароблені доброчинною акцією "Святий Миколай живе у серці кожного з нас", яку провели у закладі 13-14 грудня. Учні побували у палатах хірургічного та травматологічного відділень, і подарували найголовніше – свою щирість, повагу, моральну підтримку та подяку. Також щиро побажали нашим захисникам швидше одужувати та повертатися до своїх родин.

Доторкнутись до історії змогли учні Славського ЗЗСО

1 листопада на розі вулиць Листопадового Чину та І. Огієнка урочисто відкрили та освятили пам’ятник, створений до 100-річчя проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. До цієї події долучилися і учні Славського ЗЗСО.