Відділ земельних відносин та охорони навколишнього середовища

Помилка при внесенні даних щодо земельних ділянок до Державного земельного кадастру. Що робити?

Часто зустрічаються помилки при внесенні даних щодо земельних ділянок до Державного земельного кадастру. Зокрема, коли державним актом старого зразка була визначена певна площа земельної ділянки, а під час процедури присвоєння кадастрового номера та внесення відповідної площі на публічну кадастрову карту виявляється, що земельні ділянки накладаються одна на одну.

16:53 17.07.2019

Як боротися з борщівником?

Останніми роками, набуває поширення небезпечна, отруйна і дикоросла до 2-3 метрів висоти, товщиною стебла до 10 см багаторічна рослина - борщівник Сосновського.

13:00 28.05.2019

Шановні мешканці Славської ОТГ просимо надати інформацію у відділ земельних відносин Славської селищної ради...

Шановні мешканці Славської ОТГ, просимо Вас надати у відділ земельних відносин Славської селищної ради (дні прийому: вівторок з 9:30 -13:00год.. та п’ятниця з 9:30- 13:00 год..) або прислати сканкопії вказаних документів та контактні дані на ел.пошту: slavske_rada@ukr.net з  приміткою "для відділу земельних відностн" копії державних актів право власності (яких термін видачі до 2015 року) на земельні ділянки, договори дарування, купівлі-продажу для уточнення Ваших персональних даних (ідентифікаційні коди та ПІБ) чи їх зміну  та з метою уточнення інформації щодо розміщення вашої земельної ділянки на публічній кадастровій карті.

10:19 14.02.2019