СК "Славсько" проти ФК "Верхнє Синєвидне". Вже в цю неділю

14 липня 2019 р. в смт. Славське на Центральному стадіоні відбудеться матч чемпіонату Сколівського району з футболу. У боротьбі за першість зустрінуться СК «Славсько» та ФК «Верхнє Синьовидне» Проведення матчів:

17:42 10.07.2019

У неділю в с. Верхня Рожанка відбудеться освячення храму Св. Апп. Петра і Павла

Шановні мешканці громади, 14 липня 2019 р. у с. Верхня Рожанка відбудуться освячення храму Св. Апп. Петра і Павла. З цієї нагоди наші краї відвідає високоприосвященніший Яків архієпископ Дрогобицький та Самбірський.

14:37 10.07.2019

Проводиться збір інформації про туристичні об'єкти

Шановна громадо, зараз працівники відділів Славської селищної ради відвідують туристичні комплекси та зелені садиби, щоб сформувати реєстр туристичних об’єктів Славської ОТГ. Просимо Вас сприяти їм в цьому та надавати необхідну інформацію.

11:58 03.07.2019

СК "Славсько" проти ФК "Труханів"

30 червня 2019 р. в смт. Славське на Центральному стадіоні відбудеться матч чемпіонату Сколівського району з футболу. У боротьбі за першість зустрінуться СК «Славсько» (смт. Славське) та ФК «Труханів».

11:23 27.06.2019

СК "Славсько" зіграє матч проти ДЮСШ м. Сколе

23 червня 2019 р. в смт. Славське на Центральному стадіоні відбудеться матч чемпіонату Сколівського району з футболу. У боротьбі за першість зустрінуться СК «Славсько» (смт. Славське) та ДЮСШ м. Сколе.

09:46 20.06.2019

Наполегливо просимо утриматись від спалення рослинності або її залишків

Славська селищна рада наполегливо просить жителів смт. Славське утриматись від дій щодо випалювання рослинності або її залишків. У разі виявлення факту самовільного випалювання рослинності або її залишків до винних осіб будуть вжиті заходи щодо застосування адміністративного стягнення непередбаченого Кодексом України про адміністративні правопорушення (ст. 77-1), у виді штрафу від п’яти до п’ятнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (85-225 грн.) – для громадян або від п’ятнадцяти  до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (225 – 850 грн.) – для посадових осіб.

12:33 19.06.2019

У селищі Славське буде відсутнє водопостачання

Шановні мешканці Славська, з 10.06.2019 по 12.06.2019 у нашому селищі буде відсутнє водопостачання. Протягом цього часу Славське КВКП проводитиме чистку забруднених через тривалі дощі труб. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

10:23 10.06.2019