Компанія Scholarship запрошує взяти участь у конкурсі на отримання стипендії

До уваги студентів, викладацького та адміністративного персоналу Славської громади   Запрошуємо студентів Славської громади взяти участь у конкурсі від компанії Scholarship, на отримання стипендії (грошового гранту) на навчання. У найближчих планах Компанії Scholarship -- проведення конкурсу, за результатами якого переможці отримають стипендію (грошовий грант) на оплату освіти в розмірі 13 000 грн.

16:38 10.09.2019

«Що за рік змінила (а що не змогла) «Нова українська школа»?». Конференція освітян Славської селищної ради

29 серпня 2019 р. о 10:00 год. у Народному домі смт. Славське відбудеться конференція освітян Славської селищної ради, обговорюватимуть: «Що за рік змінила (а що не змогла) «Нова українська школа»?». Запрошуємо і Вас взяти участь.

12:32 28.08.2019

В понеділок 16.09.2019 року о 14.00 в приміщенні адмінбудинку селищної ради в с. Волосянка за адресою вул. Шевченка, 33 відбудуться громадські  слухання по детальному плану.

15:20 19.08.2019