Оголошення

Працівники Славської селищної ради долучаться до щорічної акції "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності"

Українське радіо проведе щорічну акцію "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності", присвячену Дню української писемності та мови. Цьогоріч до акції долучиться і виконавчий апарат Славської селищної ради. Диктант буде проведений 8 листопада 2019 року об 11:00. Читатиме диктант відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури Олександр Авраменко.

14:57 06.11.2019

СК "Славсько" зіграє проти ФК "Арсенал" (Дрогобицький р-н) за першість у чемпіонаті Львівської області з футболу

2 листопада на Центральну стадіоні смт. Славське у бортьбі за першісить у чемпіонаті Львівської області з футболу зустрінуться СК "Славсько" проти ФК "Арсенал" (Дрогобицький р-н)

10:27 30.10.2019

18 жовтня на Сколівщині проведуть показові навчання пошуково-рятувально підрозділу ГУ ДСНС України у Львівській області

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області на території Сколівського району організовує проведення одноденних показових навчань пошуково-рятувального підрозділу з практичним відпрацюванням питань рятування людей у гірській місцевості.

14:27 17.10.2019

Чемпіонат Сколівського району "Золота осінь". СК "Славсько" проти ФК "Підгордці"

13 жовтня 2019 р. у смт. Славське на Центральному стадіоні відбудеться матч чемпіонату Сколівського району «Золота осінь». У протистоянні зустрінуться команди СК «Славсько» та ФК «Підгордці».

15:41 09.10.2019

"Бібліотека скликає друзів"

КЗ «Публічна-шкільна бібліотека»  запрошує на захід «Бібліотека скликає друзів», який відбудеться 30 вересня 2019р. о 12:00 у смт. Славське в Народному домі (вул.. Шептицького,3).

17:59 25.09.2019

3 жовтня у Славську буде відсутнє електропостачання

Шановні мешканці селища Славське, ПрАТ "Львівобленерго" повідомляє, що з технічних причин 3 жовтня 2019 року весь день ціле селище Славське буде відімкнене від  електропостачання. Вибачте за тимчасові незручності.

17:43 18.09.2019