Оголошення

З нагоди 100-річчя проголошення Акту Злуки прикрасіть свої будинки, подвір’я, балкони та вікна Державним прапором України

Завтра, 22 грудня,  з нагоди  100-річчя проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки просимо мешканців Славської ОТГ максимально прикрасити свої будинки, подвір’я, балкони та вікна Державним прапором України, щоб разом урочисто відзначити свято нашої єдності та неподільності.

10:38 21.01.2019

«Про скликання чергової 24 сесії VII демократичного скликання»

Чергова сесія Славської селищної ради відповідно до розпорядження Славського селищного голови №  02-23/5 відбудеться 31.01.2019 року о 11:00 год в адмінбудинку Славської селищної ради за адресою смт.Славське, вул.Івасюка,10

09:45 15.01.2019

Увага! Штормове попередження про лавинну небезпеку

У зв’язку із значним приростом снігу 03-04 січня в горах Львівської області очікується значна сніголавинна небезпека. Закликаємо всіх мешканців та гостів Славської  ОТГ утриматись в ці дні від походів в гори. Бережіть своє життя!

12:51 03.01.2019

Як не стати сніговиком?

Обітцяють,що від завтра на вулиці значно похолодає. Необхідно знати прості правила, як себе вести з умовах, що склалися, не допустити переохолодження і обмороження.

16:34 02.01.2019