Оголошення

Запрошуємо на виставку робіт учасників Міжнародного мистецького симпозіуму "Славсько, весна 2019"

Як вам відомо, ще 14 травня у селищі Славське розпочався Міжнародний мистецький симпозіум "Славсько, весна 2019". Тут, посеред гір, найталановитіші художники не тільки з України, а й всього світу, творили  свої шедеври. Результати їхньої роботи ви зможете побачити вже в цю п’ятницю.

12:26 21.05.2019

Медогляд першачків

КНП «Славська міська лікарня» повідомляє про  початок повного медичного огляду дітей, які йдуть в перший клас (2019-2020 навч. роки).

20:14 08.05.2019

Міжнародний мистецький симпозіум "Славсько, весна 2019" стартуватиме 14 травня 2019р.

Мистецький симпозіум "Славсько, весна 2019" стартуватиме 14 травня. Карпатська земля та природа і сім'я Ціко Ярослава та Тетяни готуються зустріти художників: Божко Євгенія, Одеса Ілларіонов Олег, Мінськ Казмірук Анатолій, Дубно Кобзаренко-Коріньок Раїса, Одеса Кравець Дмитро, Кам'янець-Подільський  Мельник Анатолій, Івано-Франківськ Петрова Юлія, Київ Римашевський Сергій, Мінськ  Роп'яник Ігор, Івано-Франківськ  Сушарник Анна, Кам'янець-Подільський Тагирца Ірина, Одеса  Шишман Злата, Одеса Юрченко Ігор, Львів Яцурак Микола, Коломия

10:05 08.05.2019

Травень багатий на мистецькі поді. Стартує 20-й ювілейний міжнародний художній пленер MAXIM

З нагоди 20-го ювілейного міжнародного художнього пленеру MAXIM,  в мальовничому селищі Славське будуть проходити виставки-продажі та майстер-класи відомих митців України. Запрошуємо до участі жителів та відпочиваючих Славська . Цікава творча атмосфера, спілкування та обід з автором, гостинність ресторану Максим подарують Вам неповторні емоції відпочинку в Карпатах! Місце та час проведення:центр Славська, подвір'я ресторану Максим , вул..Шептицького 6, об 11.00 год. Організатори: художня галерея Максим.                   Графік проведення МК 12.05-  Віктор Стогнут ,член НСХУ 17.05-  Люба Лебідь-Коровай  член    НСХУ, викладач ЛНАМ. 18.05-  Роман Опалинський, член          НСХУ, Заслужений  худ.України. 19.05- Петро Сипняк ,член НСХУ, Народний художник України. 23.05- Орест Косар,член НСХУ. 24.05- Олексій Петренко ,член НСХУ, Народний художник України.  25.05-  Віталій Мовчан, член НСХУ, Заслужений художник Україтни. 26.05- Підсумкова виставка робіт всіх учасників пленеру експонуватиметься в  ресторані Максим.

11:46 07.05.2019