Медицина

У КНП "Славська міська лікарня" безкоштовно консультуватимуть спеціалісти Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охмадит». Приходьте зі своїми дітками на огляд

Шановні мешканці Славської ОТГ, 21 травня з 11:00 у приміщенні поліклінічного відділення КНП «Славська міська лікарня» консультуватимуть вузькопрофільні спеціалісти Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охмадит». ЛОР, дитячій окуліст, педіатр та дитячий травматолог надаватимуть дитям безкоштовні консультації. Тож, матимете чудову нагоду поспілкуватись з висококваліфікованими спеціалістами.

16:08 20.05.2019

Чим небезпечні укуси кліщів і як вберегтися від них

Сезон кліщів розпочато: піки активності щороку припадають на квітень-травень та серпень-вересень. Ці невеликі створіння можуть переносити збудників як вірусних, так і бактеріальних захворювань. Розказуємо, як захиститись від укусів кліщів під час прогулянки у лісі і що робити, якщо виявили кліща на шкірі.

09:48 23.04.2019

Пацієнти зможуть купувати ліки за електронним рецептом

МОЗ повідомляє: "З 1 квітня пацієнти, які користуються урядовою програмою «Доступні ліки», почнуть отримувати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу та бронхіальної астми за електронним рецептом. Отримати електронний рецепт можна лише у сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з яким у пацієнта підписана декларація",

15:00 09.04.2019

Лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Волосянка КНП «Славська міська лікарня» отримала новий автомобіль Renault Duster

У четвер, 28 березня, під час медичного форуму, лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Волосянка КНП «Славська міська лікарня» отримала новий автомобіль Renault Duster.

16:11 29.03.2019

Симптоми інфаркту міокарда у жінок: як визначити і коли викликати 103

Інфаркт стається, коли постачання крові до серця в певній ділянці критично зменшується чи припиняється. Причина цьому — передусім, звуження коронарних судин через атеросклероз чи тромб. Ділянка серця, що не отримує кисень, поступово помирає. Тому так важливо вчасно відновити кровообіг в серці.

15:58 08.02.2019

ЕМД "Славське" отримала новий реанімаційний автомобіль

Новенький реанімаційний автомобіль швидкої допомоги є у Львівському обласному центрі екстренної медичної допомоги та медицини катастроф пункт ЕМД "Славське". Машина обладнана всім необхідним для надання невідкладної допомоги. Це дозволить більш якісно надавати першу допомогу та  врятувати багато життів.

12:39 14.12.2018