Медицина

ЕМД "Славське" отримала новий реанімаційний автомобіль

Новенький реанімаційний автомобіль швидкої допомоги є у Львівському обласному центрі екстренної медичної допомоги та медицини катастроф пункт ЕМД "Славське". Машина обладнана всім необхідним для надання невідкладної допомоги. Це дозволить більш якісно надавати першу допомогу та  врятувати багато життів.

12:39 14.12.2018

КНП «Славська міська лікарня» пропонує приміщення для здачі в оренду

КНП «Славська міська лікарня» має намір здати в оренду 2 приміщення розміщені на другому поверсі поліклініки, що знаходиться за адресою: смт.Славське, вул.Архангельського, 5 загальною площею 14,5 м2 та 19,4 м2 з цільовим використанням їх, як стоматологічні кабінети.

14:38 08.11.2018

Функції керівника медзакладу розділи на управлінські та медичні

З 1 січня 2019 року в Україні функції директора та медичного директора будуть чітко розмежовані: директор закладу займатиметься питаннями господарської діяльності, а медичний директор - виключно питаннями медицини. Нікого не звільнятимуть: усі головні лікарі та інші медичні працівники виконуватимуть свої функції без змін до терміну дії їхніх договорів. Відповідний наказ від 31.10.2018 № 1977 затвердили у МОЗ України.

19:23 06.11.2018

Депутати Славської селищної ради на 17-ій позачерговій сесії 01.11.2018 року прийняли рішення про затвердження програми «Соціального захисту пільгових категорій населення Славської ОТГ в галузі безоплатного стоматологічного обслуговування на 2019 рік». У зв’язку з медичною реформою з 08.11.2018 року прийом стоматологічних хворих в КНП «Славська міська лікарня» проводитися не буде. Але відповідно до програми, затвердженої депутатами, пільгові категорії зможуть отримувати стоматологічні послуги безкоштовно, оскільки витрати фінансуватимуться з бюджету Славської селищної ради. Також безкоштовно можна буде проходити медогляд і звертатись за невідкладною мед допомогою до стоматологів.

14:50 02.11.2018

Для Славської міської лікарні за бюджетні кошти придбано Автоклав для якісної дезінфекції та стерилізації медичного обладнання

Автоклав - Стерилізатор паровий М1-SТ-М аналог ГК-100 використовується в лікувально-профілактичних та інших медичних установах, лабораторіях для дезінфекції та стерилізації медичного обладнання. Завдяки цьому приладу пацієнти Славської міської лікарні будуть отримувати якісну медичну допомогу.

17:22 01.08.2018