Медицина

Вода - друг чи ворог? Це залежить від Вас

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Проте навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку. Необхідно звернути особливу увагу на пояснення  юнацтву правил поведінки на воді дітям.

11:50 25.07.2019

Друг чи ворог? Або правила безпечного відпочинку на воді

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Проте навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання цих правил є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку. Особливої уваги потребують діти, статистика доводить, що більше 50 % нещасних випадків у водоймах припадає на дітей.

14:50 09.07.2019

У Славську з'явилась аптека з позначкою "Доступні ліки"

Шановні мешканці громади, у селищі Славське (вул. Архангельського, 17) запрацювала програма «Доступні ліки». Відтепер в аптеці по вул. Архангельського, 17 (на території КНП «Славська міська лікарня») ви зможете скористатись електронним рецептом та отримати ліки безкоштовно.

18:00 19.06.2019

З Днем медика!

У третю неділю червня в Україні відзначають День медика.У цей день ми хочемо привітати лікарів та медсестер нашої громади. Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя. Прийміть побажання міцного здоров'я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай здійсняться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

11:37 16.06.2019

Медики та мешканці ОТГ обговорювали «Стратегічний план розвитку медицини у Славській ОТГ»

30 травня 2019 року у приміщенні Народного дому відбулась обговорення на тему «Стратегічний план розвитку медицини у Славській ОТГ». Обговорення мало на меті визначити головні потреби громади та з'ясувати, що потрібно змінити першочергово.

17:58 31.05.2019

У КНП "Славська міська лікарня" безкоштовно консультуватимуть спеціалісти Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охмадит». Приходьте зі своїми дітками на огляд

Шановні мешканці Славської ОТГ, 21 травня з 11:00 у приміщенні поліклінічного відділення КНП «Славська міська лікарня» консультуватимуть вузькопрофільні спеціалісти Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охмадит». ЛОР, дитячій окуліст, педіатр та дитячий травматолог надаватимуть дитям безкоштовні консультації. Тож, матимете чудову нагоду поспілкуватись з висококваліфікованими спеціалістами.

16:08 20.05.2019

Чим небезпечні укуси кліщів і як вберегтися від них

Сезон кліщів розпочато: піки активності щороку припадають на квітень-травень та серпень-вересень. Ці невеликі створіння можуть переносити збудників як вірусних, так і бактеріальних захворювань. Розказуємо, як захиститись від укусів кліщів під час прогулянки у лісі і що робити, якщо виявили кліща на шкірі.

09:48 23.04.2019

Пацієнти зможуть купувати ліки за електронним рецептом

МОЗ повідомляє: "З 1 квітня пацієнти, які користуються урядовою програмою «Доступні ліки», почнуть отримувати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу та бронхіальної астми за електронним рецептом. Отримати електронний рецепт можна лише у сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з яким у пацієнта підписана декларація",

15:00 09.04.2019