Як запобігти поліомієліту

Поліомієліт - небезпечне вірусне захворювання, яке може спричинити невиліковний параліч і навіть смерть. Часто носії поліо не мають жодних симптомів хвороби або плутають їх із симптомами ГРВІ чи розладу шлунку, проте продовжують інфікувати інших, якщо ті не мають достатньої кількості щеплень.

У КНП "Славська міська лікарня" щеплюють вакциною BioNTech Pfizer Comirnati

Медики КНП «Славська міська лікарня» на чолі з головною лікаркою Зенинець Оксаною роблять все, що в їхніх силах, щоб мешканці нашої громади набули колективний імунітет від гострої респіраторної хвороби Covid-19.

КНП "Славська міська лікарня" повідомляє: особи, яких щепили двома дозами вакцини проти COVID-19, за потреби можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію

КНП "Славська міська лікарня" повідомляє: особи, яких щепили двома дозами вакцини проти COVID-19, за потреби можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію.

Обережно пташиний грип!!!

Сколівське управління Держпродспоживслужби нагадує про небезпеку занесення і розповсюдження однієї з небагатьох  найнебезпечніших інфекцій – пташиного грипу. Останнім часом в Україні почастішали випадки захворювання птиці на грип:  Одеська область  (2 випадки), Миколаївська (5 випадків), Херсонська (1 випадок), Київська (2 випадки), а також грип птиці нещодавно зареєстровано  у Тернопільській області в Зоокутку «Топільче». Тому зважаючи на напружену епізоотичну ситуацію в країні щодо високопатогенного грипу птиці, з метою вжиття профілактичних заходів та проведення роз’яснювальної роботи серед населення громади інформуємо: