Медицина

КНП «Славська міська лікарня» пропонує приміщення для здачі в оренду

КНП «Славська міська лікарня» має намір здати в оренду 2 приміщення розміщені на другому поверсі поліклініки, що знаходиться за адресою: смт.Славське, вул.Архангельського, 5 загальною площею 14,5 м2 та 19,4 м2 з цільовим використанням їх, як стоматологічні кабінети.

14:38 08.11.2018

Функції керівника медзакладу розділи на управлінські та медичні

З 1 січня 2019 року в Україні функції директора та медичного директора будуть чітко розмежовані: директор закладу займатиметься питаннями господарської діяльності, а медичний директор - виключно питаннями медицини. Нікого не звільнятимуть: усі головні лікарі та інші медичні працівники виконуватимуть свої функції без змін до терміну дії їхніх договорів. Відповідний наказ від 31.10.2018 № 1977 затвердили у МОЗ України.

19:23 06.11.2018

Депутати Славської селищної ради на 17-ій позачерговій сесії 01.11.2018 року прийняли рішення про затвердження програми «Соціального захисту пільгових категорій населення Славської ОТГ в галузі безоплатного стоматологічного обслуговування на 2019 рік». У зв’язку з медичною реформою з 08.11.2018 року прийом стоматологічних хворих в КНП «Славська міська лікарня» проводитися не буде. Але відповідно до програми, затвердженої депутатами, пільгові категорії зможуть отримувати стоматологічні послуги безкоштовно, оскільки витрати фінансуватимуться з бюджету Славської селищної ради. Також безкоштовно можна буде проходити медогляд і звертатись за невідкладною мед допомогою до стоматологів.

14:50 02.11.2018

Для Славської міської лікарні за бюджетні кошти придбано Автоклав для якісної дезінфекції та стерилізації медичного обладнання

Автоклав - Стерилізатор паровий М1-SТ-М аналог ГК-100 використовується в лікувально-профілактичних та інших медичних установах, лабораторіях для дезінфекції та стерилізації медичного обладнання. Завдяки цьому приладу пацієнти Славської міської лікарні будуть отримувати якісну медичну допомогу.

17:22 01.08.2018

Пацієнти Сласької міської лікарні можуть отримати ліки за програмою «Доступні ліки»

ЯК ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНІ ЛІКИ? Покрокова інструкція Зверніться до лікаря та отримайте правильно виписаний рецепт.  Завітайте до аптеки з позначкою «Доступні ліки».  Отримайте ліки безкоплатно або з частковою доплатою за рецептом.  Вартість ліків повністю або частково оплачує держава.У програмі беруть участь лише монопрепарати (які містять лише одну діючу речовину).

10:30 01.08.2018

ОБРАТИ СВОГО ЛІКАРЯ МОЖНА І У СЛАВСЬКІЙ МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ ДО ЯКОГО ЗАВЖДИ МОЖНА ЗВЕРНУТИСЬ ЗА ДОПОМОГОЮ

Уряд запускає зміни в системі охорони здоров’я і вже з 2 квітня стартує кампанія з вибору свого лікаря .  Ви обираєте лікаря – терапевта, сімейного лікаря, педіатра (для дитини) – і підписуєте з ним декларацію на обслуговування, яка засвідчує, що ви стали пацієнтом саме цього фахівця.

10:23 01.08.2018