Медицина

Симптоми інфаркту міокарда у жінок: як визначити і коли викликати 103

Інфаркт стається, коли постачання крові до серця в певній ділянці критично зменшується чи припиняється. Причина цьому — передусім, звуження коронарних судин через атеросклероз чи тромб. Ділянка серця, що не отримує кисень, поступово помирає. Тому так важливо вчасно відновити кровообіг в серці.

15:58 08.02.2019

ЕМД "Славське" отримала новий реанімаційний автомобіль

Новенький реанімаційний автомобіль швидкої допомоги є у Львівському обласному центрі екстренної медичної допомоги та медицини катастроф пункт ЕМД "Славське". Машина обладнана всім необхідним для надання невідкладної допомоги. Це дозволить більш якісно надавати першу допомогу та  врятувати багато життів.

12:39 14.12.2018

КНП «Славська міська лікарня» пропонує приміщення для здачі в оренду

КНП «Славська міська лікарня» має намір здати в оренду 2 приміщення розміщені на другому поверсі поліклініки, що знаходиться за адресою: смт.Славське, вул.Архангельського, 5 загальною площею 14,5 м2 та 19,4 м2 з цільовим використанням їх, як стоматологічні кабінети.

14:38 08.11.2018

Функції керівника медзакладу розділи на управлінські та медичні

З 1 січня 2019 року в Україні функції директора та медичного директора будуть чітко розмежовані: директор закладу займатиметься питаннями господарської діяльності, а медичний директор - виключно питаннями медицини. Нікого не звільнятимуть: усі головні лікарі та інші медичні працівники виконуватимуть свої функції без змін до терміну дії їхніх договорів. Відповідний наказ від 31.10.2018 № 1977 затвердили у МОЗ України.

19:23 06.11.2018