Управління Держпродспожив служби нагадує

Управління Держпродспожив служби нагадує про заходи, які попереджують спали харчових отруєнь та гострих кишкових інфекцій серед учасників та гостей фестивалю, створення умов належної торгівлі продуктами харчування відповідно до вимог Закону України.

У Славській селищній раді провели зустріч з мінімізаторами акцизного збору

24 червня 2021 року робоча група Славської селищної ради з питань відпрацювання СПД, що отримали ліцензії на роздрібну торгівлю підакцизними товарами та декларують нульові або незначні суми акцизного податку, створена відповідно до розпорядження Славського селищного голови від 11.06.2021 №02-23/97, провела зустріч з підприємцями територіальної громади.

Запрошуємо долучитися до акції «День довкілля»

Шановні мешканці громади, 24 квітня 2021 року запрошуємо Вас долучитися до акції «День довкілля», яку організовує Славська селищна рада. Закликаємо жителів кожної вулиці чи населеного пункту організовуватися у невеличкі групи та вийти на загальне прибирання берегів річок, придорожніх зон та прилеглих територій.

З 1 квітня по 30 червня на території Львівської області розпочнеться нерестова заборона на ловіння риби

Нерестова заборона – це необхідна міра сучасності для охорони та збереження у належному стані середовища існування, шляхів міграції та місць природного відтворення водних біоресурсів у водоймах. З метою охорони більшості видів в період нересту, а також створення сприятливих умов водних біоресурсів на зимувальних ямах, у певні осінньо-зимові та весняно-літні періоди вводяться обмеження, і навіть повна заборона на риболовлю на певних водоймах. Заборона на вилов риби, а також інших водних біоресурсів застосовується з метою поновлення та збереження популяції різних видів. Найчастіше такі заборони накладаються контролюючими органами в залежності від сезону, а також стосуються використання снастей і способів риболовлі. Крім цього, кожен рибалка повинен знати, що для свого захоплення, Законом дозволено використовувати далеко не всі снасті, знаряддя та способи риболовлі. Зокрема, заборони стосуються лову мережами, острогами та косинками, також існують обмеження з ловлі риби з човнів. Правила аматорського ловіння риби під час нересту передбачають: вилов тільки з берега, тільки в межах населеного пункту в місцях, де немає природних нерестовищ, лише не забороненими знаряддями — вудкою/донкою з одним гачком або спінінгом, норми вилову — до 3 кг за добу на людину. Риболовлю в природних нерестовищах категорично заборонено. У період нересту заборонено проводити днопоглиблювальні, вибухові та інші види робіт на землях водного фонду, добувати піщано-гравійні суміші, розчищати русла річок, проводити берегоукріплення, змагання зі спортивного рибальства, займатися підводним полюванням, пересуватися плавучими засобами (човнами) згідно із законом, який визначає в нерестовий період час тиші. Правила навігації в цей період обмежені: пересування дозволено тільки структурам, які охороняють водойми. За порушення правил рибальства під час нересту передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності. Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, за порушення Правил рибальства, зокрема і за пересування плавзасобів на ділянках, оголошених нерестовищами, передбачено попередження або накладення штрафу на громадян. Залежно від ступеня завданих збитків, за грубі порушення передбачена також кримінальна відповідальність.

На черговій сесії Славської селищної ради затвердили Правила утримання домашніх тварин

На черговій сесії Славської селищної ради депутати одноголосно затвердили Правила утримання домашніх тварин на території населених пунктів Славської селищної ради. Від місцевих мешканців до Славської селищної ради та поліцейських офіцерів громади неодноразово надходили скарги на власників тварин. Тож дані правила покликані врегулювати ці конфлікти. Так, власники тварин зобов’язані: - дотримуватися вимог цих Правил, вимог нормативно-правових актів, ветеринарних та санітарних норм, не допускати порушень прав і законних інтересів інших фізичних і юридичних осіб, не створювати загрози для безпеки людей, а також іншим тваринам; - забезпечувати домашнім тваринам необхідні умови проживання; - тримати сторожових собак у вольєрі або на прив'язі та випускати їх з них лише в закритих дворах із високими огорожами, що виключають можливість втечі. Про наявність таких собак застерігати написом біля входу та по периметру об'єкта або території; - забезпечити наявність намордника (для собак та інших тварин, які мають потенційно небезпечний характер), поводка, що необхідні для здійснення вигулу домашньої тварини поза місцем її постійного утримання; - негайно повідомляти медичну або ветеринарну установу про випадки заподіяння домашньою твариною ушкоджень здоров'ю людині або іншим тваринам та негайно доставляти домашню тварину, яка вчинила такі дії, у ветеринарну установу для огляду; - не допускати бездоглядного бродіння домашніх тварин, в парках населених пунктів, в місцях, облаштованих для відпочинку людей, нищення та забруднення тваринами вулиць, пошкодження зелених насаджень З повним переліком Правил утримання домашніх тварин ви можете ознайомитися за посилання ⇒ https://slavska-gromada.gov.ua/docs/641120/. За їх недотримання власників домашніх тварин притягуватимуть до відповідальності.

На території Славської громади зараз працюють три інспектори – з охорони навколишнього середовища (еколог), охорони праці та благоустрою

На території Славської громади зараз працюють три інспектори – з охорони навколишнього середовища (еколог), охорони праці та благоустрою.