Славське КП «Громадське господарство» нагадує про своєчасну оплату за послуги з вивезення твердих побутових відходів

Станом на 1 березня 2021 р. заборгованість населення нашої громади за вивіз твердих побутових відходів становить 233 014 грн. І це лише третина нашої громади має укладені договори, до того ж серед цієї третини, значна частина приховує реальну кількість осіб, які проживають у будинку, платить за одну особу, а насправді приймає туристів.

Розпочато ремонт дороги Славське - Хащованя

Розпочато капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С141516 Славське – Хащованя на ділянці км 5+550 – км 12+200, що в Сколівському району.

Вже третій день поспіль КП "Громадське господарство" працює в Либохорі

Комунальне підприємство «Громадське господарство» регулярно проводить роботи з благоустрою територій нашої громади. Однак і досі ми виявляємо стихійні сміттєзвалища на території нашої громади. Цього разу комунальники ліквідовували його на території села Либохора.

"До Великодня готові!" - кажуть працівники КП "Громадське господарство"

Поки майже вся країна на карантині, КП «Громадське господарство» під керівництвом Михайла Биленя активного працює. Вони дбають про благоустрій нашої громади, щоб всюди було прибрано і кожен мешканець почував себе комфортно.

У Славській ОТГ продовжують ремонтувати дороги

На окрузі № 6 (депутат Тарас Губіліт) по вул. Лесі Українки завершено поточний ремонт комунальної дороги, роботу виконували ПП «Спецбудтехніка» (директор Микитин Петро) та КП «Громадське господарство» (директор Михайло Билень).