КП " Громадське господарство"

У Славській ОТГ продовжують ремонтувати дороги

На окрузі № 6 (депутат Тарас Губіліт) по вул. Лесі Українки завершено поточний ремонт комунальної дороги, роботу виконували ПП «Спецбудтехніка» (директор Микитин Петро) та КП «Громадське господарство» (директор Михайло Билень).

17:46 08.07.2019

КП "Громадське господарство" проводить роботи з водовідведення

Сильні опади спричинили підтоплення цокольного поверху інтернату Славського ЗЗСО I-III ст., внаслідок цього вийшла з ладу дренажна система. КП «Громадське господарство» оперативно відредагувало на надзвичайну ситуацію та одразу розпочало роботи з ремонту дренажної системи. На сьогодні всі труби замінено, дренажну систему відремонтовано.

12:13 24.05.2019

У Верхній та Нижній Рожанці КП "Громадське господарство" викопало рови

У с. Верхня Рожанка та Нижня Рожанка комунальним підприємством «Громадським господарством» вздовж центральної дороги викопано рови. Головне завдання яких є водовідведення. Це значно покращить якість доріг та збільшить їх експлуатаційний період.

10:00 16.05.2019