У п'ятницю у ЦНАПі працюватимуть представники Пенсійного фонду

У п’ятницю, 29 листопада 2019 р., у приміщенні ЦНАПу з 10:00 до 13:30 працюватиму представники Сколівського відділу обслуговування громадян «сервісного центру» Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

17:24 25.11.2019

У нас запрацював Центр надання адміністративних послуг

Щоб отримання адміністраивних послуги для мешканців громади, яка має чималу площу у 1748 га, стало комфортним, тут, у Славській громаді, відразу задумувалися про створення ЦНАПу. І вирішили з цим не затягувати. Спочатку керівництво ОТГ прийняло рішення про виділення приміщення, загальною площею 92,48 м2, під основний офіс ЦНАП в адміністративній будівлі селищної ради, що перебуває у комунальній власності Громади. А вже до кінця 2018 року його відремонтували. Офіс ЦНАПу відповідає вимогам відкритого простору і за площею підходить для інтеграції максимальної кількості послуг. В основному офісі облаштували 5 робочих місць, 1 місце для відвідувачів та 3 відокремленні робочі місця у старостатах.

15:48 29.10.2019