Які послуги можуть надавати адміністратори ЦНАПу по селах

Для зручності мешканців нашої громади у Волосянці, Лавочному, Тухлі та Нижній Рожанці працюють адміністратори ЦНАПу. Це означає, що жителі, наприклад, Лавочного чи Ялинкуватого більшість послуг можуть отримати на місцях і їм не потрібно їхати до Славського.

У 2020 році ЦНАП Славської селищної ради зареєстрував 79 немовлят. Найчастіше для хлопчиків батьки обирали ім’я Матвій, а для дівчаток – Яна

У 2020 році Центр надання адміністративних послуг Славської селищної ради зареєстрував 79 немовлят – 43 хлопчики та 36 дівчаток. Цікаво, що попередні роки було зареєстровано більше дівчат. 

З початку 2020 Центром надання адміністративних послуг зареєстровано 35 немовлят

2020 рік вже встиг показати нам, що він зовсім не такий простий, як нам здавалося. Однак, попри негатив, є ще й багато позитиву. Ось, наприклад, з початку 2020 року  Центром надання адміністративних послуг Славської селищної ради зареєстровано 35 немовлят. Для хлопчиків батьки найчастіше обирали імена Андрій та Марко, для дівчаток – Дарина та Анастасія.

У п'ятницю у ЦНАПі працюватимуть представники Пенсійного фонду

У п’ятницю, 29 листопада 2019 р., у приміщенні ЦНАПу з 10:00 до 13:30 працюватиму представники Сколівського відділу обслуговування громадян «сервісного центру» Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

У нас запрацював Центр надання адміністративних послуг

Щоб отримання адміністраивних послуги для мешканців громади, яка має чималу площу у 1748 га, стало комфортним, тут, у Славській громаді, відразу задумувалися про створення ЦНАПу. І вирішили з цим не затягувати. Спочатку керівництво ОТГ прийняло рішення про виділення приміщення, загальною площею 92,48 м2, під основний офіс ЦНАП в адміністративній будівлі селищної ради, що перебуває у комунальній власності Громади. А вже до кінця 2018 року його відремонтували. Офіс ЦНАПу відповідає вимогам відкритого простору і за площею підходить для інтеграції максимальної кількості послуг. В основному офісі облаштували 5 робочих місць, 1 місце для відвідувачів та 3 відокремленні робочі місця у старостатах.