https://drive.google.com/file/d/1Dl1gEmNroXstoL6aFsqWz02YZAgC557k/view?usp=sharing

 

 

 

 

ВМИКАЙ БЕЗ ПЕРЕНАВАНТАЖЕНЬ!

Основні чинники, котрі зумовлюють загорання є необережне куріння у стані алкогольного спяніння, несправності та порушення правил експлуатації побутових приладів. Зазвичай більшість смертельних випадків із дорослим населенням на пожежах трапляються через недбалість самих погорільців.

«ТОНКИЙ ЛІД НЕСУМІСНИЙ З ЖИТТЯМ»

Зимовий період завжди асоціюється із активним відпочинком, адже цьому сприяють численні святкові дні. Багатьом до вподоби зимова риболовля, катання на ковзанах, хокей. Усі ці способи відпочинку пов’язані із перебуванням на кризі. Часто такі розваги закінчуються нещастями. Перебуваючи на льоду Стрийське РУ ГУ ДСНС У у Львівській області просить  суворо дотримуватись наступних вимог правил поведінки на льоді:

Заходи безпеки при використанні побутових піротехнічних виробів

Феєрверки, петарди, ракети та інші побутові «іграшки» завжди притягували увагу до себе не тільки дітвори, а й дорослих. Але рік у рік збільшується кількість людей, які отримують від цих забав каліцтво, термічні опіки та різні травми. Дуже часто це трапляється внаслідок необережного, неправильного чи невмілого користування піротехнічними виробами. Щоб запобігти біді слід дотримуватися правил пожежної безпеки. Запуск петард, феєрверків, ракет забороняється проводити всередині приміщення, з балконів і поблизу житлових, господарських будівель, новорічних ялинок тощо.

«Організація та забезпечення пожежної безпеки на території об`єднаних територіальних громад та необхідність створення місцевих пожежних команд на території Стрийщини»

Законом України “Про місцеве самоврядування України” та статтею 19 Кодексу цивільного захисту України визначено повноваження органам місцевого самоврядування у сфері організації заходів цивільного захисту, а саме - запобігання надзвичайним ситуаціям, захисту населення і територій від природних та техногенних загроз, реагування на надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків. На цей час понад 40 % усіх пожеж відбуваються у сільській місцевості, при цьому гинуть люди, завдаються значні збитки культурній спадщині, господарства зазнали збитків, а тому гостро стоїть питання організації гасіння пожеж у сільській місцевості, де існує велика кількість населених пунктів, час прибуття першого підрозділу в які перевищує максимально допустимі значення (20 хвилин). Реформування місцевого самоврядування та децентралізація влади передбачають передачу більших повноважень і ресурсів на рівень територіальних громад. Так, Концепцією до основних повноважень органів місцевого самоврядування базового рівня (об'єднаних територіальних громад) віднесено забезпечення гасіння пожеж, що передбачає подальший розвиток існуючих та утворення нових пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої та добровільної пожежної охорони

Борщівник атакує – чого варто остерігатися і як з ним боротися!

Борщівник Сосновського активно завойовує все нові й нові території. А ще теперішні погодні умови для поширення цієї отруйної і небезпечної багаторічної рослини надзвичайно сприятливі. Якщо раніше це гігантське зілля помічали здебільшого на закинутих територіях, то нині він росте поблизу багатоповерхівок, на дитячих майданчиках і навіть посеред клумб у дворах будинків. Борщівник має високу здатність до розмноження: одна рослина дає до 100 тис. насінин, які можуть проростати протягом декількох років. Тому в боротьбі з ним дуже важливо не допускати дозрівання й розсіву насіння. 

Сколівський районний відділ ГУ ДСНС України у Львівській області проводить набір кандидатів для зарахування громадян у добровільному порядку до резерву служби цивільного захисту

Сколівський районний відділ ГУ ДСНС України у Львівській області проводить набір кандидатів для зарахування громадян у добровільному порядку до резерву служби цивільного захисту для заміщення вакантних посад рядового та молодшого начальницького складу, а саме: