Комунальне водо-каналізаційне підприємство

Знову нагадуємо про заборгованості за вивезення твердих побутових відходів

Шановні мешканці нашої громади, Славське КВКП – це організація, яка функціонує виключно за кошти, які Ви сплачуєте. Тож, якщо у населення великі борги, то «комунальне» не має коштів, щоб забезпечити якісне надання послуг. У підсумку маємо те, що маємо.

16:38 08.11.2019

Заборгованість населення за вивезення твердих побутових відходів станом на 01.09.2019 р.

12:06 10.09.2019

У центральній частині Славська прорвало трубу

Шановні мешканці, у центральній частині Славська прорвало трубу. Аварія сталась через застрарілу мережу водопостачання та водовідведення. Технічні робити вже проводяться. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

14:59 09.08.2019

А у Вас є борг за вивезення твердих побутових відходів?

17:04 01.08.2019