Відділ архітектури, містобудування та благоустрою

Повідомляємо про те, що у зв'язку з  значною кількістю   зауважень та пропозицій  щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території по зміні цільового призначення з індивідуального дачного будівництва для будівництва карпатського центру регіонального розвитку у рамках проекту «Карпатська мережа регіонального розвитку» на території Славської селищної ради за межами населеного пункту с. Волосянка ур. «Котильничне» Сколівського району Львівської області», продовжено  термін  подання пропозицій до зазначеного проекту до 09  вересня 2019 року.

16:40 04.09.2019

Результати співпраці влади та громади

На окрузі № 3 (деп. Богдан Мичко) спільними зусиллями завершено будівництво спортивно-ігрового майданчика. Окрема подяка хлопцям з цього округу, які дуже активно допомагали: Дробчаку Ю., Білинцю Ю., Свердуну М., Сведуну І., Романцю О., Гавриліву Т., Білинцю В., Матляку В., Олійнику М., Зелику В., Сідорчаку В., Гребу В.

10:45 29.07.2019

Оновлення у Хащованському ЗЗСО

У Хащованському ЗЗСО І-ІІ ст. учні та вчителі тепер ходитимуть новенькими сходами. Дякуємо за проведену рботу відділу архітектури, містобудування та благоустрою та всім, хто долучився до цієї важливої справи.

12:15 18.06.2019

У Славській ОТГ кипить робота

У селищі Славське по вул. Устияновича (ділянка від готелю «Терем» до в’їзду в село Волосянка) розпочато будівництво вуличного освітлення.

12:40 28.05.2019

Буде світло у селі Ялинкувате

Освітлення вулиць залишалося багаторічною мрією жителів села Ялинкувате, бо нічні ліхтарі – не просто окраса вечірнього краєвиду населеного пункту, а й безпека транспортного руху, профілактика хуліганства, комфорт для кожного, хто змушений долати маршрути у темряві…

11:31 09.08.2018