Рекомендації міністра юстиції та БВПД

Які норми передачі земельних ділянок у власність?

Про обов’язки батьків щодо своєї дитини та про те, коли вони виникають

Чи можу я притягнути колишнього чоловіка до відповідальності за ухиляння від сплати аліментів

Павле Дмитровичу,  мій чоловік понад рік не виплачує дитині аліменти. Він каже, що не працює, але нещодавно придбав нову машину та постійно їздить за кордон відпочивати. Чи можу я притягнути його до відповідальності за ухиляння від сплати аліментів? Дякую за відповідь!

16:02 17.07.2019

Як протидіяти домашньому насильству: Закон вже діє

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області нагадує про те, що відповідальність за те, щоб зробити приховане помітним, покладається на нас всіх:  від органів влади, які приймають та забезпечують реалізацію законів про заборону насильства до окремих громадян, які просто не повинні мовчати, якщо вони стають свідками або мають підозру, що сталося насильство чи порушення прав людини.

11:17 15.07.2019

"Чесна платіжка"

Перш за все зауважу, якісні послуги та справедлива плата за них – важлива складова успішного суспільства із сильним середнім класом. Це те завдання, над яким команда Володимира Гройсмана працює всі роки на державній службі, приймаючи рішення, які покликані зробити комунальні послуги доступними для громадян.

15:29 01.07.2019

Про податок на майно

Сколівська ДПІ Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області інформує власників нерухомого майна, що до 01 липня поточного року завершиться формування органом ДФС повідомлень-рішень щодо сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки (п. 266.7.2 ПКУ).

15:44 24.06.2019

Як розпізнати булінг?

Доброго дня! В мого сина подекуди виникають сутички з його однокласниками. Останнім часом після школи він приходив сумний, інколи навіть із розірваним рюкзаком та у порваній одежі. На мої питання, що сталося, нічого не відповідає, але я впевнена щось відбувається. Припускаю, що моя дитина стала жертвою цькування у школі. Підкажіть, як розпізнати булінг?

14:51 19.06.2019

Коротко про те, що нам дає Єдиний реєстр боржників

Зі слів очільника юстиції Львівщини Миколи Станіщука, Єдиний реєстр боржників- це систематизована база даних про боржників, що є складовою автоматизованої системи виконавчого провадження України та ведеться з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов'язання боржників та запобігання відчуженню боржниками майна.

14:50 19.06.2019

Як регулюється тимчасовий виїзд дитини за кордон при наявності боргу зі сплати аліментів?

Шановний Павле Дмитровичу, вітаю! Розпочались літні канікули і ми з дитиною хочемо поїхати за кордон на відпочинок, однак  колишній чоловік  відмовляється надати нотаріальну згоду, хоча ми давно розлучені і донька за рішенням суду проживає зі мною. Підкажіть, будь ласка, як мені бути?

16:11 12.06.2019