Які норми передачі земельних ділянок у власність?

https://slavska-gromada.gov.ua/docs/78898/

Про обов’язки батьків щодо своєї дитини та про те, коли вони виникають

https://slavska-gromada.gov.ua/docs/78905/

 

Як розірвати договір найму (оренди) житла?

Пригадаємо: договір найму житла укладається на строк, встановлений договором. Якщо у договорі строк не встановлений,тоді  договір вважається укладеним на п'ять років. Але часто в реальному житті через різні обставини у орендаря або орендодавця виникає потреба достроково розірвати такий договір. Про те, чи можна достроково розірвати договір найму (оренди) житла та в яких саме випадках сторони можуть це зробити, поговоримо з Романією Мандзій -  фахівчинею Новороздільського бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.   

Про принципи медіації

Розповідає Марія Николаїшин – директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Шукаємо відповідь спільно: чи пішохід завжди правий?

Життєві будні людини сьогодення є надзвичайно цікавими та водночас швидкоплинними. Швидкість помічається у всьому: у спілкуванні, у виконанні робіт, навіть, у відпочинку. Часто чуємо фразу: «Швидко відпочинемо і додому». Знайомою для є для нас як і фраза так і дія: швидко перебігти дорогу. Але, при цьому, мало хто з пішоходів дотримується правил дорожнього руху, вважаючи, що пішохід завжди правий. Чи так це у правовому полі, шукатимемо відповідь спільно із   Оленою Городицькою  – фахівчинею Новороздільського бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги .

Про цивільну правоздатність особи

Розповідає Наталія Рудюк – головний юрист Сколівського бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Здійснюємо представництво за довіреністю

Деколи так складаються життєві обставини, що ми не маємо змоги самостійно вчинити якийсь правочин. Тоді використовуємо довіреність. Що це за документ та для чого він потрібен, у чому полягає представництво за довіреністю, хто може бути представником? Відповіді на ці та інші питання шукаємо спільно із Романією Мандзій, фахівчинею Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.