Які норми передачі земельних ділянок у власність?

https://slavska-gromada.gov.ua/docs/78898/

Про обов’язки батьків щодо своєї дитини та про те, коли вони виникають

https://slavska-gromada.gov.ua/docs/78905/

 

Діти мають право на всі види правових послуг від системи БПД: як їх отримати — у новому лендингу

Як система безоплатної правової допомоги може допомогти дітям — дізнайтеся з посадкової сторінки (лендингу), створеної в межах кампанії про безбарʼєрний доступ до правових послуг.

Право на ім’я

Сьогодні ми дізнаємося про особисте немайнове право фізичної особи – право на ім’я. Консультує Марія Николаїшин –директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Цікаве про прийомні сім’ї

Продовжуємо співпрацю зі Стрийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Сьогодні консультує Марія Николаїшин –директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

П ро способи розірвання шлюбу

Розповість Андрій Турчинський - головний юрист Жидачівського бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Борги під час розлучення

Під час розлучення перед колишнім чоловіком і дружиною деколи може постати питання не лише про поділ майна, але й про борги. Саме кредитні зобов’язання, яких вони встигли набути, перебуваючи у шлюбі, часто стають каменем спотикання для них обидвох. Дещо про те, як може відбутися розподіл боргових зобов’язань між уже колишнім подружжям нам розповість директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Николаїшин.

Особи із інвалідністю та їхнє право на працю

На цю тему ми спілкуватимемося із директором Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марією Николаїшин, продовжуючи започатковану серію статей у рамках нашої рубрики «Правова допомога». 

Норми передачі безоплатно у власність земельних ділянок

Ми продовжуємо інформувати громадян у галузі земельних правовідносин. Про це сьогодні розповідає  Марія Николаїшин – директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Нюанси заповнення уточнюючого додатка 1 з ЄСВ до декларації з ЄП

Сколівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку першої – третьої груп подають податкову декларацію платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 19.06.2015 №578 зі змінами та доповненнями (далі – Декларація), у складі якої формується додаток 1 «Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску» (далі – Додаток 1).