Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Які норми передачі земельних ділянок у власність?

Про обов’язки батьків щодо своєї дитини та про те, коли вони виникають

Як регулюється тимчасовий виїзд дитини за кордон при наявності боргу зі сплати аліментів?

Пане Міністре, вітаю Вас! Напередодні новорічних та різдвяних свят хочу поїхати з дитиною на відпочинок за кордон, але колишній чоловік крім того, що не платить аліменти, так ще й відмовляється надати нотаріальну згоду на виїзд дитини за кордон. Я чула, що є якісь умови для виїзду з дитиною за кордон без його згоди. Будь ласка, поясніть!

09:29 27.12.2018

Чи це правда, що з 1 грудня розмір аліментів збільшиться?

На початку липня було прийнято другий пакет законів у рамках проекту Уряду та Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуває. Новації цих законів покликані захистити економічні права найменших українців та убезпечити їх від можливого економічного насильства з боку дорослих.

11:21 27.11.2018

Повнолітніх студентів також треба утримувати!

Зі слів очільника Львівської юстиції Тараса Греня, коли батьки розлучаються та один із батьків йде з сім’ї, в якій ростуть і виховуються його діти, він зобов’язаний утримувати дитину (дітей). А саме: платити аліменти на дитину, поки їй не виповниться 18 років. Однак є випадки, коли аліменти виплачують і після досягнення дитиною повноліття.

17:38 19.11.2018

На які наділи мають право захисники вітчизни? Куди звертатися для отримання земельної ділянки?

Учасники бойових дій та особи прирівняні до них мають право на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування).  У межах норм безплатної приватизації (передачі) земельні ділянки передаються у власність  у таких розмірах:

13:00 15.11.2018