Рекомендації міністра юстиції та БВПД

Які норми передачі земельних ділянок у власність?

Про обов’язки батьків щодо своєї дитини та про те, коли вони виникають

Як внутрішньо переміщеній особі стати на облік у місцевій лікарні?

Забезпечення основних життєвих потреб у тому числі медичного обслуговування для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) й досі залишається актуальним для нашої держави. У Конституції України встановлено, що держава  створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно. Нагадаю, кожний пацієнт, який досяг 14 років і який звернувся за наданням йому медичної допомоги, має право на вільний вибір лікаря, якщо останній може запропонувати свої послуги, та вибір методів лікування, відповідно до його рекомендацій.

17:52 21.05.2019

Чи можуть діти розраховувати на аліменти упродовж навчання?

Шановний Павле Дмитровичу! Маю до Вас питання. В мене - донька, якій зовсім скоро виповниться 18 років, вона навчається на першому курсі в університеті. Її батько справно платить аліменти,  але  запевняє, що коли їй виповниться 18ть, припинить платити. Чи може донька розраховувати на його підтримку упродовж навчання? Світлана Шевченко Хто має право на утримання?

14:24 24.04.2019

ЯКЕ З НАЙПОШИРЕНІШИХ ІМЕН ВИБРАТИ: АРТЕМ ЧИ МІЛАНА?

У кожної людини є ім'я, яке дали йому при народженні. Кожне ім'я несе в собі певний зміст і, так чи інакше, впливає на характер людини. В давнину наші предки вважали, що від імені людини залежить вся його доля, і навіть у наші часи батьки, перш ніж дати ім'я дитині, ми намагаємось ретельно вивчити його значення.

09:40 23.04.2019

Послуги ЦНАП: швидко та зручно

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», продовжує інформувати про ваше право на якісні адміністративні послуги.

12:11 16.04.2019

Які ще є види правопорушень і як правильно реагувати на них свідомим громадянам

Доброго дня!  Я - житель міста Миколаєва і, як кожен українець, 31 березня обирав президента. Перебуваючи у кабінці для голосування, помітив як поруч зі мною, у сусідній кабінці, спрацьовує фотоспалах. Я знав, що заповнений виборчий бюлетень не можна фотографувати,  тому  одразу звернувся до спостерігачів та повідомив про цей факт. Розкажіть, будь ласка, які ще є види правопорушень і як правильно реагувати на них свідомим громадянам. Дякую!

11:06 16.04.2019