Рекомендації міністра юстиції, БПД та державної фіскальної служби

Які норми передачі земельних ділянок у власність?

Про обов’язки батьків щодо своєї дитини та про те, коли вони виникають

ЗНАЙ ТА КОРИСТАЙСЯ БПД!

Зі слів очільника Львівської юстиції Миколи Станіщука, безоплатна правова допомога – правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел.

11:12 23.09.2019

Увага! З 1 жовтня змінюються дохідні рахунки бюджетів!

За повідомленням департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації, у зв’язку з набранням чинності постанови Правління Нацбанку України від 28.12.2018 № 162 „Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні” з 1 жовтня цього року змінюються номери банківських рахунків для зарахування надходжень до бюджетів.

09:55 18.09.2019

Як отримати статус особи з інвалідністю військовослужбовцю, який отримав поранення під час участі в АТО?

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни надається особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх проведення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період зазначених заходів або в районах проведення АТО у період її проведення.

15:32 16.09.2019

Процедура апостилювання документів

Дуже часто ми стикаємось з офіційними документами іноземного походження, при чому здається, що робота з такими документами в більшості не під силу.  Проте, запевняю Вас, що робота з такими документами досить проста та містить вичерпний перелік дій, -  повідомляє начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Микола Станіщук.

10:42 09.09.2019

Компенсація за неякісно надані послуги, замовлені онлайн

Перед замовленням послуг онлайн обов’язково прочитайте правила (на сайті, чи в умовах користування додатком), які стосуються компенсації у разі порушення правил надання або неякісного надання послуг. Якщо послуга, яку вам надали, не відповідала її попереднім характеристикам, описаним на сайті чи консультантом - відбулось порушення ваших прав споживача -  повідомляє начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Микола Станіщук.

10:41 09.09.2019

Як повернути кошти на карту в разі неправомірних дій продавця

Друзі, дуже часто ми стаємо жертвами Інтернет шахраїв  при покупках різного роду товару. А ще частіше нам здається що вже нічого не вдієш, гроші не повернеш. Проте, запевняю Вас, що гроші можливо повернути на карту в разі неправомірних дій продавця чи за інших обставин , -  повідомляє начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Микола Станіщук.

15:08 05.09.2019

Що варто знати про аліменти на неповнолітню дитину з інвалідністю

Очільник Львівської юстиції Микола Станіщук роз`яснив про аліменти на неповнолітню дитину з інвалідністю. Право на аліменти особа з інвалідністю має як неповнолітня або повнолітня дитина, батько чи мати, а також як чоловік чи дружина.

16:16 21.08.2019