КП «Стрийтеплоенерго» інформує

Відповідно до ПКМУ № 291 від 3 квітня 2019 року « Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року №869» та інших підзаконних документів КП «Стрийтеплоенерго» зобов’язане сформувати і затвердити тарифи на теплову енергію її виробництво, транспортування і постачання для всіх категорій споживачів , а також тарифи  на послугу з постачання теплової енергії для населення та послуги з постачання гарячої води для бюджетних установ на період з 1 жовтня 2023 року до 30 вересня 2024 року . При цьому з огляду на вимоги законодавства , зокрема  статті 9 Закону України  « Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» , слід зазначити , що нами  розраховується  тариф на послугу з постачання теплової енергії на 1 Гкал.  Для  споживачів,  у яких відсутні засоби обліку теплової енергії обсяг споживання теплової енергії буде визначатися за затвердженою нормою питомого  споживання теплової енергії на послугу з постачання теплової енергії і  підлягає щомісячному коригуванню виконавцем послуг за фактичною середньомісячною температурою зовнішнього повітря .

Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Львівській області

Про зміни з 1 жовтня 2023 року, які чекають на платників податків, що здійснюють розрахункові операції у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, у зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану»

Заборгованість по сплаті податку на майно

  Відповідно до пп. 12.3.3 п. 12.3 ст. 12 Податкового кодексу України, контролюючі органи,  за запитом органу місцевого самоврядування, надають інформацію органам місцевого самоврядування, зокрема, про суми нарахованих та сплачених податків та/або зборів, суми податкового боргу та надмірно сплачених до місцевих бюджетів податків та/або зборів на відповідних територіях.

Найбільше пропозицій роботи у Львівській філії обласного центру зайнятості

На початку червня цього року за сприяння спеціалістів обласної служби зайнятості роботу шукали 3738 осіб зі статусом безробітного. Більшість з них –жінки (71,9%), 28,3% – складала молодь віком до 35 років, 40,6% – жителі сільських поселень.