Сторінка у соц.мережі 

https://www.facebook.com/jalunkyvate

https://slavska-gromada.gov.ua/docs/56462/

Фінансові звіти ЗЗСО №4 «Звіт про надходження та використання інших надходжень спеціального фонду (форма №4-3д №4-3м) за I квартал 2018 р.»

https://slavska-gromada.gov.ua/docs/78521/

Фінансові звіти ЗЗСО №5 «Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма №2д №2м) за I квартал 2018 р.»

https://slavska-gromada.gov.ua/docs/78525/

Фінансовий звіт за 2018 рік

https://slavska-gromada.gov.ua/docs/162056/

Фінансовий звіт за 2020 рік

https://slavska-gromada.gov.ua/docs/598245/

Фінансовий звіт за І квартал 2021 року

 

З нагоди святкування Дня української хустки Ялинкуватський ЗЗСО І-ІІ ступенів долучився до фоточеленджу "Зроби фото в хустці!".

Українська хустка приваблює жіноцтво усього світу. Візерунків, кольорів та способів в’язання національного головного убору є безліч, у кожного регіону свої традиції. У скрині кожної ґаздині здавна були хустки на всяку потребу. Хустина — до церкви, на весілля доньки, для сватання, на скорботу за померлими… Досліджуючи національну хустку, можна дослідити українську історію. Тож недарма торік в Україні з’явилося ще одне свято — День української хустки, яке відзначають 7 грудня. Воно одразу полюбилося жіноцтву, а відтак яскраво і колоритно його відзначили й цього року.

"Епідемія доброти" у Ялинкуватському ЗЗСО

Вже зранечку на учнів чекали приємні несподіванки. Дев'ятикласники частували всіх солодощами, у яких були заховані побажання. Кілька теплих слів, щоб зігріти душу та подарувати настрій на весь день.

У Ялинкуватському ЗЗСО проходить виставка -огляд "Дари осені"

Вже традиційно в нашому закладі в щедру осінню пору, проходить одна з найулюбленіших учнями виставка-огляд"Дари осені", до якої були залучені учні всіх класів. Хочу зауважити, що всі учні старались, підійшли до цього заходу творчо, з фантазією і створили справжні шедеври-композиції з не менш оригінальними назвами. Вважаю, що серед такої кількості надзвичайно красивих поробок, не можливо вибрати одну з кращих. Оскільки, кожна з цих робіт стала окрасою виставки, в яку кожен з учнів вклав частинку своєї душі, і всі вони заслуговують на увагу та похвалу. 

Весело, пізнавально та емоційно. Учні Ялинкуватського ЗЗСО провели незабутні вихідні

Разом з вчителями учні Ялинкуватського ЗЗСО провели незабутні вихідні. Кілька нових та цікавих для дітей місць подарували здобувачам освіти багато позитивних емоцій та вражень.

Тиждень християнської етики та відзначення 100-річчя Соборності України у Ялинкуватському ЗЗСО

Минулий тиждень в Ялинкуватському ЗЗСО названий «тижнем християнської» етики і проходив під керівництвом Котів Галини Федорівни. Робота була спрямована таким чином, щоб заходи мали різноманітний характер та зацікавили учнів. А головне, щоб своїм змістом достукатися до душі кожного. І їй це вдалося.

Нова українська школа. Як це, знають учні Ялинкуватського ЗЗСО

   Осінній Шкільний ярмарок - це завжди веселий галасливий натовп, у якому всі щось готують і продають, залучають інших і рекламують, ну і, звичайно, із задоволенням купують! Що ж приготувати, аби покупці злітались до твого столу, мов бджоли на мед? А ось перший клас Ялинкуватського ЗЗСО знає. Разом з вчителем та батьками учні, як підсумок 7 тижня навчання по НУШ, вразили нашу школу своїм кулінарним талантом. Повз їхні смачні ласощі неможливо було пройти не обернувшись. Скуштували всі. Смакота... 1 клас молодці.... Думаю, що естафету можуть перейняти інші класи. А нова українська школа надасть нам не тільки знання, але і навчить застосовувати їх.