Про встановлення ставок податків і зборів

Ставки податків на 2023 рік

1. Про встановлення єдиного податку на території Славської селищної ради Стрийського району Львівської області

2. ПОЛОЖЕННЯ про порядок обчислення та сплати єдиного податку на території Славської селищної ради Стрийського району Львівської області

3. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку

4. СТАВКИ земельного податку  першої зони населених пунктів Славської територіальної громади

5. СТАВКИ земельного податку  другої зони населених пунктів Славської територіальної громади

6. СТАВКИ земельного податку  третьої зони населених пунктів Славської територіальної громади

7. СТАВКИ земельного податку  четвертої зони населених пунктів Славської територіальної громади

8. ПЕРЕЛІК пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку

9. ПОЛОЖЕННЯ про порядок обчислення та сплати плати за землю на території Славської селищної ради Стрийського району Львівської області

10. Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

11. СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

12. ПЕРЕЛІК пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

13. Про встановлення  туристичного збору на території Славської селищної ради Стрийського району Львівської області

14. ПОЛОЖЕННЯ про порядок обчислення та сплати туристичного збору на території Славської селищної ради Стрийського району Львівської області

15. Про встановлення транспортного податку на території Славської селищної ради Стрийського району Львівської області

16. ПОЛОЖЕННЯ про порядок обчислення та сплати транспортного податку на території Славської селищної ради Стрийського району Львівської області

Ставки податків на 2022 рік

1.  Про встановлення єдиного податку на території Славської селищної ради Стрийського району Львівської області на 2022 рік (0.04 МБ)
  2.  ПОЛОЖЕННЯ про порядок обчислення та сплати єдиного податку на території Славської селищної ради Стрийського району Львівської області (0.18 МБ)
  3.  Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік (0.04 МБ)
  4.  СТАВКИ земельного податку першої зони населених пунктів Славської територіальної громади (0.22 МБ)
  5.  СТАВКИ земельного податку другої зони населених пунктів Славської територіальної громади (0.22 МБ)
  6.  СТАВКИ земельного податку третьої зони населених пунктів Славської територіальної громади (0.23 МБ)
  7.  СТАВКИ земельного податку четвертої зони населених пунктів Славської територіальної громади (0.22 МБ)
  8.  СТАВКИ орендної плати за земельні ділянки (0.02 МБ)
  9.  ПЕРЕЛІК пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку1 (0.06 МБ)
  10.  Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік (0.04 МБ)
  11.  СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки1 (0.04 МБ)
  12.  ПЕРЕЛІК пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки1 (0.08 МБ)
  13.  Про встановлення туристичного збору на території Славської селищної ради Стрийського району Львівської області на 2022 рік (0.04 МБ)
  14.  ПОЛОЖЕННЯ про порядок обчислення та сплати туристичного збору на території Славської селищної ради Стрийського району Львівської області (0.05 МБ)
  15.  Про встановлення транспортного податку на території Славської селищної ради Стрийського району Львівської області на 2022 рік (0.04 МБ)
  16.  ПОЛОЖЕННЯ про порядок обчислення та сплати транспортного податку на території Славської селищної ради Стрийського району Львівської області (0.02 МБ)

Ставки земельного податку 2021