Роботою на Львівщині забезпечено 246 переселенців

Від початку повномасштабного вторгнення кремлівських військ на територію України, тобто із 24 лютого до 15 травня цього року, за допомогою у працевлаштуванні до базових центрів зайнятості та філій Львівського обласного центру зайнятості звернулося 2059 осіб, котрі прибули на Львівщину із районів  ведення активних бойових дій. Із них 971 визнано безробітними. З-посеред жителів центральних і східних областей України, що користувалися послугами обласної служби зайнятості, офіційно статус вимушено переміщених мали 1110 осіб, у тому числі 690 безробітних.

Які нові критерії пошуку роботи для безробітного на час війни?

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування сфер зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття під час дії воєнного стану» від 21 квітня 2022 року № 2220-IX прийнятною для безробітного та особи, котра шукає роботу, вважається робота, яка:

Воєнний стан і ринок праці Львівщини

В умовах воєнного стану служба зайнятості Львівщини працює у штатному режимі й надає соціальні послуги як працедавцям задля укомплектування заявлених вакансій, так і шукачам роботи з метою повернення їх до трудової діяльності.

В області – 11,8 тисяч безробітних

Як свідчать статистичні дані, у січні-квітні цього року, порівняно з аналогічним періодом торік, ринок праці Львівщини зазнав суттєвих змін: майже вдвічі зменшилася чисельність безробітних (із 45,6 тис. до 23,0 тис. осіб), на 30% (з 4,6 тис. до 3,3 тис.) зменшилося число працедавців, які заявили про потребу в кадрах, на 36,4% скоротилася кількість заявлених вільних робочих місць і вакантних посад (з 18,5 тис. до 11,7 тис. вакансій).

До уваги роботодавців!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 331 «Про затвердження Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні» працедавець у разі забезпечення роботою вимушено переміщених осіб на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, у т. ч. за сумісництвом, має право на отримання компенсаційної виплати у розмірі  6500 гривень за кожну таку особу. Загальна тривалість надання компенсації не може перевищувати два місяці з дня працевлаштування. Програма діє у період воєнного стану та впродовж 30 календарних днів після його закінчення.