Сіяли на бізнесовій ниві в 2022 році, а будемо пожинати плоди створення робочих місць у 2023 році

В другому півріччі 2022 року за сприяння державної служби зайнятості України та Ощадного банку України стартувала грантова програма «єРобота», спрямована на підтримку та розбудову підприємництва в країні в умовах війни.

?Львівщина – серед лідерів програми «єРобота»

Завершився черговий розгляд заяв на отримання мікрогрантів для відкриття або розвитку бізнесу, які подали учасники програми «єРобота» у період з 3 до 16 жовтня цього року (восьма хвиля). Відповідно до статистики ухвалених позитивних рішень Львівщина увійшла до п’ятірки областей-лідерів з найбільш успішних проєктів, поступившись місцем Київщині.

Програма «єРобота»: понад 120 нових робочих місць на Львівщині

Завершилася друга хвиля розгляду бізнес-планів учасників урядової програми «єРобота». Відповідно до її результатів позитивне рішення про надання коштів для відкриття або розширення бізнесу прийняте щодо 17 претендентів із Львівщини.

За сприяння служби зайнятості роботу знайшли понад 9 тис. осіб

У січні-липні цього року посередницькими послугами Львівської обласної служби зайнятості з метою пошуку місця праці скористалися 32,3 тис. безробітних, що на 23,1 тис. менше, ніж в аналогічному періоді торік.

Що таке моральна шкода?

На це та інші запитання сьогодні ушукатимемо відповідь спільно із із фахівчинею Новороздільского бюро правової допомоги Оленою Городицькою.

Ким на Львівщині працюють переселенці?

Упродовж 140 днів повномасштабного вторгнення російських військ на територію України до базових центрів зайнятості та філій Львівського ОЦЗ за допомогою у працевлаштуванні звернулося 2,7 тис. внутрішньо переміщених осіб. Більш як третина з них – 964 особи – отримувала послуги у Львівському міському центрі зайнятості, 206 осіб – у Червоноградській міській філії ЛОЦЗ, 174 особи – у Дрогобицькому МРЦЗ.

Нова форма звітності про вакансії: які особливості?

Із 7 липня ц. р. набуває чинності наказ Міністерства економіки України від 12.04.2022 № 827-22, яким затверджена нова форма звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та Порядок її заповнення. Форму № 3-ПН подають суб’єкти господарської діяльності, що використовують працю найманих працівників, за наявності потреби в кадрах.