Будуймо майбутнє громади разом!

Дата: 28.03.2018 23:10

Одним із завдань для нас є створення механізму та плану роботи на найближчі 5-10 років. Для реалізації цього завданя нам необхідно створити банк ідей, за допомогою якого ми зможеомо впорядкувати інформацію - бажання, мрії, роздуми, у робочий механізм розвитку кожного із нас та всієї території ОТГ.

Запрошуємо кожного із Вас долучитись до формування банку ідей, а також долучатись до обговорення та "мозгового штурму"у кожному населеному пункті:

29.03.2018р.з 10:00 год. - с.Верхня Рожанка та Нижня Рожанка (всі бюджетні установи, громада)

30.03.- 02.04. 2018р.  - смт.Славське (всі бюджетні установи, громада)

10.03. - с. Либохора (всі бюджетні установи, громада)

11.03. - с. Ялинкувате, с.Хащованя, с.Волосянка  (всі бюджетні установи, громада)

Свої ідей, бажання, пропозиції....присилайте на e-mail: tourism_slavrada@ukr.net