Проектні менеджери ОТГ Львівщини працювали над ефективністю підготовки заявок на субвенцію для розвитку інфраструктури

Дата: 28.03.2018 11:36

27 березня 2018 року в приміщенні Львівської облдержадміністрації відбувся навчальний семінар, на якому вивчали особливості підготовки проектів для отримання субвенції з державного бюджету на розвиток інфраструктури об'єднаних територіальних громад, супровід інвестиційних проектів та проблемні питання містобудування та архітектури.

«Львівщина у цьому році отримала майже третину коштів від загальної суми секторальної підтримки, які будуть використані на розвиток туристичної галузі, що свідчить про якісну роботу департаменту економіки ОДА та проектних менеджерів громад», - зазначив Перший заступник голови ОДА Ростислав Замлинський.