В чорноморському курортному містечку Батумі 11-13 травня відбулася міжнародна виставка туризму EXPO BATUMI TRAVEL 2018. Організатором вистаки є компанія GEO NET EXPRESS, котру очолює Osman Chalishkan. У виставці приймали участь делегації з Литви, Вірменії, Білорусі, Польщі, Азербайджану, Туреччини. Україну представляли делегації з Тернопільщини, Київщини та Львівщини (Львівщину представляли: управління туризму та курортів ОДА та представники Славської ОТГ).

     Нагадаємо, що авіакомпанія YAN AIR відкриває  новий рейс Львів – Батумі з 08.06.2018 року. Отож Львів буде мати пряме сполучення з Грузією, що дасть можливість подорожувати зручніше.

     Під час візиту до Грузії наші представники брали участь у круглому столі в Департаменті туризму та  курортів Аджарії , де зустрілися з головою відділу з міжнародного туризму -Mikheil Koplatadze, обговорювали співробітництво між Україною та Грузією. Дізналися про досвід Аджарії в привабленні туристів, про тонкощі роботи відділу. Також відбулася зустріч з Yuri Babayani з агенції розвитку туристичного продукту. На виставці EXPO BATUMI TRAVEL 2018 представники Славської ОТГ мали можливість познайомитися та поспілкуватися з директором гірськолижного курорту Goderdzi Resorts – Zurab Tchurkveidze, стенд України відвідали: міністр економіки  Аджарії, міністр освіти та науки Аджарії, директор департаменту туризму та курортів Аджарії та багато інших гостей з різних країн.