Увага! Оприлюднено нові рахунки для сплати податків і зборів з 2 липня (за всіма областями)

Дата: 02.07.2018 11:40

Держказначейство оприлюднило для всіх областей та Києва нові рахунки для сплати податків та зборів, зарахування на які розпочнеться з 2 липня 2018 року.

Нагадаємо, що минулого тижня Держказначейство повідомило, що з 02.07.2018 року рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів за новими реквізитами будуть відкриті на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998).

Зустрічайте нові рахунки для сплати податків та зборів, зарахування на які розпочнеться з 2 липня 2018 року: