У СЛАВСЬКІЙ ОТГ ВІДБУВСЯ НАВЧАЛЬНО - ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕМІНАР

Дата: 20.07.2018 10:49

20 липня 2018р. у смт. Славьке відбувся навчально - інформаційний семінар на тему "Розвитик громадської освіти і соціального капіталу в громаді" за участю тренерів Остапа Стасіва та Наталії Склярської з Відкритого Унівеситету Майдану. Під час занять була запропоновна можливість безкоштовного навчання на платформі дистанційної громадcької освіти vumonline.ua. До участі в навчанні були запрошені працівники Славської ОТГ, педагоги та активісти громади. Захід відбувся в рамках проекту ГО Імпульс "Знання - імпульс для розвитку села" за підтримки DVV International Ukraine у співпраці з ГО Відкритий Університет Майдану , Славська селищна рада, ГО "Сила Карпат".