Дотацію за молодняк великої рогатої худоби можна оформити у Славській селищній раді

Дата: 31.07.2018 16:36

У відділі соціального захисту Славської селищної ради можна оформити дотацію за молодняк.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання, зростаючи залежно від віку молодняку у розмірі:

- за період утримання молодняку віком від 1 до 5 місяців - 300 гривень за голову;

- за період утримання молодняку віком від 5 до 9 місяців - 700 гривень за голову;

- за період утримання молодняку віком від 9 до 13 місяців - 1 500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняку.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцем знаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади (далі - органи місцевого самоврядування) копії таких документів:

- паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняку - виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

- паспорта громадянина України;

- довідки або договору про відкриття рахунка в банку;