Буде світло у селі Ялинкувате

Дата: 09.08.2018 11:31

Освітлення вулиць залишалося багаторічною мрією жителів села Ялинкувате, бо нічні ліхтарі – не просто окраса вечірнього краєвиду населеного пункту, а й безпека транспортного руху, профілактика хуліганства, комфорт для кожного, хто змушений долати маршрути у темряві…

Днями цю багаторічну  мрію розпочали втілювати в життя.

У селі ведеться будівництво лінії для освітлення вулиці Яблонського, яка тягнеться вздовж всього села.

В процесі реалізації проекту буде змонтовано 3.5 км лінії , а це 28 опор та 42  вуличних світильники

Анонім
2018-08-09 19:15:35

Боже! Які ми убогі, тішимося такому, на що в цивілізованому суспільстві не звертають уваги. За 27 років незалежності держави, спромоглися зробити вуличне освітлення(намагаються). А коли ми зробимо Європу в Україні?????*??

Відповідь адміністратора:

Коли кожен житель громади візьме на себе відповідальність за розвиток території на якій живе і буде берегти та оберігати кожен куточок України, а не тільки своє подвір'я!

2018-08-10 09:35:30