«Укрзалізниця» протестувала електропоїзд «Тарпан» - через станцію смт. Славсько

Дата: 09.08.2018 11:52

В ніч з 7 на 8 серпня була проведена експериментальна поїздка двухсистемного швидкісного електропоїзда «Тарпан» виробництва Крюківського вагонзаводу зі Львова в Ужгород.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє ЦТС з посиланням на Ужгородську дирекцію залізничних перевезень.

Як інформують залізничники, поїзд проїхав по маршруту Львів-Лавочне-Мукачево-Ужгород.

Ця тестова поїздка була здійснена з метою визначення можливості курсування нового поїзда Київ-Львів-Мукачево-Ужгород, підтвердження динамічних характеристик рухомого складу і визначення максимальних швидкостей руху.

Нагадаємо, що в березні поточного року транспортний комітет Верховної Ради рекомендував УЗ запустити новий маршрут поїздів Інтерсіті+ з Києва до Ужгорода.

До того, в лютому, повідомлялося, що УЗ розглядає можливість відкриття чергового маршруту швидкісного поїзда Інтерсіті, який може з'єднати Львів і Закарпатську область.