24 вересня 2018 року відбудеться зустріч з головним архітектором проекту.

Дата: 01.09.2018 10:05

Із 1 вересня 2018 року по 1 жовтня 2018 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детальних планів території для обслуговування існуючих нежитлових будівель, а саме: кафе на 48 місць, громадських вбиралень, очисних споруд, резервуарів та витягів буксирних, канатно-крісельної дороги на гору «Зворець» бази відпочинку «Захар Беркут» на території Славської селищної ради Сколівського району Львівської області, а також в урочищі «Високий Верх» за межами с.Волосянка і за межами с.В.Рожанка на території Славської селищної ради Сколівського району Львівської області.

Підстава для розроблення даної містобудівної документації: Розпорядження №151 Сколівської райдержадміністрації від 18.06.2018р., Розпорядження №232 Сколівської райдержадміністрації від 14.07.2017р., Розпорядження №215 Сколівської райдержадміністрації від 17.08.2018р.

У проектах опрацьовано планувальне рішення щодо використання території орієнтовною площею - 35,75 га (площа проектованої ділянки під очисні споруди - 0,1549 га; площа території під кафе, громадські вбиральні, очисні споруди, резервуари, витяги буксирні - 30,5067 га, площа проектованої ділянки для обслуговування канатно-крісельної дороги 5,0856 га).

Замовником даної містобудівної документації є Відділ містобудування та архітектури Сколівської райдержадміністрації, розробником - ТзОВ ПО  «УкрЗахідУрбанізація».

24 вересня 2018 року відбудеться зустріч з головним архітектором проекту.

Місце проведення: приміщення Славської селищної ради (смт.Славське, вул.Івасюка, 10). Початок о 12.00 год.

Пропозиції у письмовому вигляді можна подавати до 01 жовтня 2018 року до Відділу містобудування та архітектури Сколівської райдержадміністрації через Центр надання адміністративних послуг, відповідальний за організацію розгляду пропозицій Кончевич О.А., тел. (03251)21352, а також до Відділу архітектури, містобудування та благоустрою Славської селищної ради через приймальну, відповідальний за організацію розгляду пропозицій Медведчук О.А., тел. (03251) 42298.