Дата: 01.09.2018 10:50

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Із 1 вересня 2018 року до 30 вересня 2018 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території для реконструкції Будинку побуту під садочок по вул.Архангельського в смт.Славське Сколівського району Львівської області.

Підстава для розроблення даної містобудівної документації: Розпорядження №151 Сколівської райдержадміністрації від 18.06.2018р., Розпорядження №232 Сколівської райдержадміністрації від 14.07.2017р., Розпорядження №215 Сколівської райдержадміністрації від 17.08.2018р.

Площа земельної ділянки – 0,1964 га.

Замовником даної містобудівної документації є Відділ архітектури, містобудування та благоустрою Славської селищної ради, розробником - ТзОВ «Простір Інжиніринг».

18 вересня 2018 року відбудеться зустріч з головним архітектором проекту.

Місце проведення: приміщення Славської селищної ради (смт.Славське, вул.Івасюка, 10). Початок о 11.00 год.

Пропозиції у письмовому вигляді можна подавати до 30 вересня 2018 року до Відділу архітектури, містобудування та благоустрою Славської селищної ради через приймальну, відповідальний за організацію розгляду пропозицій Медведчук О.А., тел. (03251) 42298.