ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 10.09.2018 11:48

Із 23 серпня 2018 року до 23 вересня 2018 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (Молчан Ростислав Олегович) по вул.Шевченка в смт.Славське Сколівського району Львівської області.

Підстава для розроблення даної містобудівної документації: Рішення Славської селищної ради № 1207 від 28.09.2017р.

Площа земельної ділянки – 0,13 га.

Замовником даної містобудівної документації є Відділ архітектури, містобудування та благоустрою Славської селищної ради, розробником - ФОП Мецевич Р.М.

18 вересня 2018 року відбудеться зустріч з головним архітектором проекту.

Місце проведення: приміщення Славської селищної ради (смт.Славське, вул.Івасюка, 10). Початок о 15.00 год.

Пропозиції у письмовому вигляді можна подавати до 23 вересня 2018 року до Відділу архітектури, містобудування та благоустрою Славської селищної ради

через приймальну, відповідальний за організацію розгляду пропозицій Медведчук О.А., тел. (03251) 42298.