"Коли я бачу дорослу людину на велосипеді, я спокійний за людство" (Герберт Уеллс)

І ми прагнули бути спокіними за людство, пересадивши його на велосипеди.

На протязі 17.09.-21.09.2018 року у Славській громаді сповна реалізувався проект "Велоосвіта для сім'ї та молоді" . У навчальних закладах громади с.Либохора, с.Нижня Рожанка, с.Верхня Рожанка,с.Ялинкувате, с.Хащованя, с.Волосянка та смт.Славське відбувались велозмагання, просвітницькі велолекції, вручали засоби для безпечної їзди на велосипеді. А на останок відбувся у Славську велозаїзд, покатушки веломістечком, облаштованим ГО "ВЕЛОДРОГОБИЧ", веселі велоконкурси та привітання для наймолодшої, найстаршої та найактивнішої велосімей. 

Тепер ми впевненні, що наша громада знає що таке велосипед, як ним користуватись, наскільки їзда на ньому покращує здоров'я.

Проект реалізовувався ГО «СИЛА КАРПАТ» спільно із Славською селищною радою в рамках проекту «Зелене світло для велоруху в громадах». Проект виконується Асоціацією велосипедистів Києва за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.