Дата: 14.10.2018 19:18

14 жовтня Славська ОТГ відзначила День Покрови Пресвятої Богородиці, День Захисника України, День Українського Козацтва та 76-у річницю створення Української повстанської армії .

Мешканці кожного населеного пункту під час святкових концертів урочисто привітали учасників бойових дій на Сході України та вшанували полеглих борців за волю України.

У рамках свята в селі Нижня Рожанка урочисто відкрили пам’ятний хрест «Меморіал Слави борцям за волю України». Собор священнослужителів Дрогобицької та Самбірської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, який очолив протоієрей отець Андрій Безушко, освятив Меморіал.

Після цього голова Славської селищної ради Володимир Бега нагородив усіх учасників бойових дій медалями «Захисник рідної землі» та «Учасник бойових дій». Пам’ятними подяками відзначили людей, які будували укріплення на Сході.

Також Всеукраїнська спілка учасників бойових дій «Побратими України»

нагородила добровольців нагрудними знаками «За оборону Донецького аеропорту».

Привітали всіх присутніх зі святом голова Сколівської районної ради Микола Стефанович Романишин та в.о.старости Нижньорожанківського округу Ярослава Михайлівна Фединяк. Подякували захисникам і учні Нижньорожанківського ЗЗСО піснями та вітальними листівками.

Після офіційної частини всі охочі поїхали привітати либохорців зі святами. У Либохорі місцеві музичні колективи бавили всіх своїми піснями, танцями та яскравими жартівливими театральними сценками. Також гості могли скуштувати запашний Козацький Куліш від місцевої козачки Ірини Попович.

Дякуємо всім, хто взяв участь у культурно-масових заходах приурочених до свят 14 жовтня, та сподіваємось, що патріотичний дух, міцність та сила в кожного з нас ніколи не згасне!