Загальноосвітні заклади Славської ОТГ відзначили 14 жовтня

Дата: 16.10.2018 14:22

День захисника України, День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та 76-а річниця Української повстанської армії відзначила Славська ОТГ 14 жовтня. Натхненні святковою атмосферою учні закладів загальної середньої освіти Славської селищної ради також долучилися до святкування.

По всіх ЗЗСО було проведено Козацькі забави, де кожен учасник зміг продемонструвати свою вправність, силу і вміння взаємодіяти. Вдягнені в український одяг, готуючи козацький куліш та демонструючи свої вміння  кожен зміг відчути себе частиною історії.

Також учні приєдналися до привітань наших захисників, діти власноруч виготовили вітальні листівки для кожного воїна, підготували музичні вітання.