Сьогодні у Славській ОТГ об 11:00 на пансіонаті «Славський» відбулася бізнес-зустріч з топ-менеджером, засновником компанії «ШипШина», членом громадської організації «Свербивус» Олександром Кільдіяровим та власником піцерії «Еспозіто» Михайлом Грицівим.

   За участі представників Славської ОТГ, директора Сколівського районного центру зайнятості та представників DVV International обговорено ряд важливих питань про розвиток бізнесу в Україні загалом, як створити власну компанію та керувати нею, про залучення іноземних інвестицій та розвиток бізнесу у Славській ОТГ.

   Попри сучасну тенденцію орієнтуватись на Захід, Олександр вважає, що в Україні найсприятливіші умови для розвитку бізнесу. Але кожен, хто хоче розпочати свою справу, повинен обовязково промоніторити ринок та зїздити за кордон. Це дасть можливість розширити свої горизонти та запастись натхненням.

   Головне для бізнесмена, на думку Кільдіярова, це генерування ідей та вміння застосувати їх на практиці.

   Поділився свої досвідом також Михайло Гриців, власник піцерії в смт. Славське. Він розповів про шлях від ідеї до відкриття власного бізнесу. Михайло вважає, що в житті не буває випадковостей, головне скористатися шансом, який дає тобі доля.

   Цікаво, що і Олександр і Микола, не зважаючи на різницю в досвіді, вважаю, що саме тут найсприятливіші умови для хорошого старту і розвитку власної справи.

   Зустріч організовано в рамках проекту «Знання – імпульс для розвитку села» від ГО «Імпульс».