Що таке бренд, як його створити і для чого він потрібен? На ці та інші питання ви зможете отримати відповіді, відвідавши семінар, який відбудеться 29 жовтня 2018 у Славську, вул. О. Степанівни, готельний комплекс «Двір Княжої Корони» об 11:00.

   Метою даного заходу є навчити правильно використовувати бренд громади, застосувати та отримувати максимальний результат. Захід відбувається в рамках проекту "Від стратегування до брендування: посилюємо спроможність територіальних громад". Проект реалізовується Агенцією місцевого економічного розвитку Яворівщини в рамках програми U-LEAD, що фінансується спільно Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

   Ви отримаєте чудову можливість дізнатися, що територіальні бренди – це сучасна зброя для конкурентної боротьби між регіонами, містами за ресурси (матеріальні, людські, інформаційні), одночасно він є найважливішим фактором конкурентних переваг і доходів території, цінним активом економіки. Також, брендинг територій можна вважати стратегією підвищення конкурентоспроможності міст, областей, регіонів, географічних зон і держав, з метою завоювання зовнішніх ринків, залучення інвесторів, туристів, нових мешканців тощо.

Для реєстрації звертайтесь за ном. 0957081032