«Вік живи – вік учись». З цією народною мудрістю погоджуються учасники вчорашнього семінару «Для чого громаді бренд або як громаді стати успішною», який відбувся у готельному комплексі «Двір Княжої Корони».

   Як правильно створити бренд, підкреслити свої кращі сторони та приховати недоліки, вчилися учасники семінару разом з Віктором Борщевським. На практиці виявилося, що мешканці, бізнесмени та інвестори бачать його по-різному. Тож головне завдання кожної громади врахувати інтереси кожного і зробити бренд універсальним.

   Створити бренд – це тільки половина успіху, його ще треба й розрекламувати. А тут найкращий помічник – це інтернет, зокрема соцмережі. Головне – вміти зробити це правильно, адже контент має бути цікавим, різноманітним та зорієнтованим на різні вікові групи. На цьому наголосила Дарина Зубрицька.

   У процесі просування бренду також важливе технічне забезпечення. Які програми краще використовувати, як правильно редагувати та використовувати відео матеріали тощо розповіла Куропась Ірина. Найважливіше – бути сучасним і використовувати всі можливості, які надає нам Facebook.

   Хочеться подякувати організаторам за чудову можливість навчитись та чудовим спікерам за неймовірні емоції та колосальний досвід. Сподіваємось далі буде.