Депутати Славської селищної ради на 17-ій позачерговій сесії 01.11.2018 року прийняли рішення про затвердження програми «Соціального захисту пільгових категорій населення Славської ОТГ в галузі безоплатного стоматологічного обслуговування на 2019 рік». У зв’язку з медичною реформою з 08.11.2018 року прийом стоматологічних хворих в КНП «Славська міська лікарня» проводитися не буде. Але відповідно до програми, затвердженої депутатами, пільгові категорії зможуть отримувати стоматологічні послуги безкоштовно, оскільки витрати фінансуватимуться з бюджету Славської селищної ради. Також безкоштовно можна буде проходити медогляд і звертатись за невідкладною мед допомогою до стоматологів.

При гострих стоматологічних болях наші жителі можуть звернутися до стоматологів, які займаються приватною практикою в Славській ОТГ, або в КНП «Сколівська районна стоматологічна поліклініка»

У найкоротший термін буде проведено конкурс з підписанням договору оренди приміщення для стоматологічних кабінетів між КНП «Славська міська лікарня», та лікарями – стоматологами, які будуть орендувати ці приміщення.