Про шкідливість поліетилену знають і учні ЗЗСО Славської ОТГ.  Свої знання вони змогли застосувати на практиці: розповідали односельцям про згубний вплив поліетилену та заохочували використовувати тканинні торбинки.

«Життя без поліетилену», – гасло Ялинкуватського ЗЗСО. Багато запитань та відповідей, не менше активне обговорення та відтворення ситуації в малюнках: все це спонукало учнів до різних роздумів. І зрозумівши, що життя без поліетилену можливе, вони кажуть велике "НІ" поліетилену і закликають приєднуватись всіх.

У Верхньорожанківському ЗЗСО І-ІІ ст. з метою організації інформаційно-просвітницької роботи щодо використання поліетиленових пакетів, вчителями було проведено бесіди, інформаційні години, дискусії, перегляд відеороликів та презентацій про негативний вплив на довкілля від використання синтетичних пакувальних матеріалів, переваг використання еко-безпечної тари. Здобувачі освіти разом з вчителями Хрипта О.М., Плечій І.М., Стасів О.М., Стасів Г.А. розробили агітаційні листівки щодо використання поліетиленових пакетів і розповсюдили їх по точках продажу і магазинах та серед жителів села.