"Запали свічку пам'яті" у 85-у річницю Голодомору 1932-1933 рр.

Дата: 23.11.2018 09:26

24 листопада 2018 р. у день 85-ої річниці вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. закликаємо кожного мешканця ОТГ відкласти свої справи на деякий час і о 16:00 долучитися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті». І засвітити у вікні маленьку скорботну свічку.

У цей памятний день по Славській ОТГ буде проведено панахиди за жертвами Голодомору 1932-1933 рр. та приспущено державні прапори з траурними стрічками.

О 14:30 перед панахидою у народному дому смт. Славське відбудеться перегляд документального фільму «Голодомор».

Закликаємо мешканців ОТГ в цей день утриматись від проведення розважальних заходів.

Голодомор забрав життя майже чверті наших громадян. І досі можна довго ятрити душу питаннями: «За що постраждали ці мільйони людей? Чому молодим жінкам так і не судилося стати матерями, а комусь – відчути радість батьківства? З чиєї легкої руки в одну мить у дітей відібрали дитинство?». Але того, що сталося, вже не змінити.

Ми впевнені, що цей святий вогник – символ нашої памяті, не омине жодну домівку.