Рушійна сила навчання. Славська ОТГ на семінарі у м. Львів

Дата: 23.11.2018 11:24

Представники Славської ОТГ відвідали семінар щодо участі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2019 рік. Це була чудова нагода ознайомитися з нововведеннями та змінами в умовах участі у програмі.

Львівською обласною радою затверджено Програму проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку на 2017 – 2020 роки. На її реалізацію в обласному бюджеті за 2016 – 2018 роки з обласного бюджету було передбачено 245 млн гривень, з базових бюджетів – 194 млн гривень та не бюджетний внесок – 90 млн гривень. Завдяки мобілізації цих ресурсів в області реалізовано 2301 проект.

У 2019 році Славська ОТГ теж планує взяти участь у «Конкурсі проектів місцевого розвитку».