29 листопада 2018 р. депутати Славської селищної ради на 18 сесії 7 демократичного скликання одноголосно проголосували за мораторій на використання російськомовного продукту на території ОТГ.

Голова Славської ОТГ Володимир Бега повідомив, що до нього надійшли численні звернення щодо використання російськомовної продукції. На сьогодні в нас вже є кілька представників бізнесу, які використовують лише українські контенти, але в сучасних умовах цього замало. Ми хочемо заохотити власників кафе, ресторанів, баз відпочинку та мешканців ОТГ використовувати лише українське.

Ми повинні показати свою мовну стійкість і не переходити на мову агресора. Депутати закликали представників бізнесу і мешканців ОТГ використовувати в обслуговуванні українську або англійську мову.

Присвоєно звання «Мати-героїня» жительці села Нижня Рожанка Пинів Оксані.

Депутати підтримали рішення про надання земельних ділянок учасникам АТО, раніше вже було затверджено детальний план  кварталу забудови для учасників бойових дій по вул. Устияновича смт. Славське. Земельні ділянки також отримали матері загиблих воїнів

Також вирішено ряд фінансових, адміністративних та земельних питань.