З молитвою у серці за мир, за наших захисників України розпочалося відзначення Дня Збройних сил України у закладах ЗЗСО Славської ОТГ. Присутні мали можливість поринути у світ української історії та пригадати етапи формування різноманітних військових угрупувань. Також учні зробили акцент на сучасній проблемі порушення суверенітету нашої держави.

Учні привітали захисників зі святом та вручили подарунки зроблені власноруч (вітальні листівки із щирими побажаннями). Разом із присутніми воїнами ООС провели інтегрований урок "Моя школа" та запросили їх на теплу розмову за горнятком кави. Також було проведено змагання з розбирання та складання АК-74 серед юнаків і дівчат 10-11-их класів.

До Дня збройних сил України школярі взяли участь в акції "Свічка Захисника". У всіх закладах класні керівники провели виховні години, а учні намалювали стіннівки, які присвятили нашим Захисникам.

Завершились всі заходи хвилиною мовчання на знак світлої пам'яті про тих, хто поклав своє життя за незалежність України.