Учні та вихователі з Миколаївщини на канікулах у Славській ОТГ

Дата: 11.01.2019 18:03

Учні разом з вихователями з Миколаїської області завітали на канікули до Славської ОТГ.

Це була чудова нагода обмінятись досвідом, насолодитись карпатськими традиціями та ще краще зрозуміти один одного. Адже магічність різдвяних свят та сакральність святої вечері справили надзвичайне враження на гостей.

Один зі школярів поділився своїми враженнями: "Це були надзичайні канікули, я досхочу наколядувався та наївся пампухів. Всі мої друзі дуже задоволені канікулами. Наступного року хочемо приїхати знову".

Ідея «обміну учнями» з різних областей України надзвичайно важлива для нашої країни, адже має не тільки розважальний, а й культурний підтекст. Такі дії консолідують націю.

Дякуємо за активну організацію веселих свят для наших гостей із Миколаївщини директорам ЗЗСО Славської ОТГ та господиням, які приймали гостей: Винник Оксані (Славське), Шевчук Наталі (Славське), Матлях Галині (Славське), Зенинець Оксані (Славське), Василів Ніна (Верхня Рожанка), Фединяк Юлії (Верхня Рожанка), Пинів Мар’яні (Верхня Рожанка), Лучинець Людмилі (Верхня Рожанка), Ріжнів Оксані (Волосянка), Крутій Надії (Славське).