23 січня 2019 р у Славську відбувся круглий стіл «Перспективи розвитку субрегіонального туристично-рекреаційного кластеру "Магура" на межі Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської областей".

У заході взяли участь перший заступник голови Львівської ЛОДА Ростислав Замлинський, голова Сколівського РДА Богдан Янко, голова Славської ОТГ Володимир Бега, Голови Болехова, Витвиці, Долини, Вигоди, а також представник організації «Проміс» Kadie Ward, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман, представник «Концерну Галнафтогаз» Володимир Гаразд,.

Всі учасники круглого столу одностайно підтримали ідею створення нового кластеру для співпраці трьох областей Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської, створення хорошого транспортного сполучення між ними.

«Будівництва кільця Славське-Пилипець-Вишків-Славське (назвемо його «бойківське кільце») – це необхідність, яка дозволить активно розвивати інфраструктуру та туристично-рекреаційний потенціал кожної громади. Зараз ці населені пукти, по факту, відрізані один від одного. «Бойківське кільце» зробить їх транзитними і виведе зі статусу «тупикових», а значить збільшить потік туристів між областями. До всього, це ще й шалена економія часу та грошей. До прикладу, зараз відстань від Славська до Вишкова становить 160 км, а після будівництва нового автошляху становитиме 30 км. Економія колосальна!» - підкреслив голова Славської ОТГ Володимир Бега.

Учасники визначили найбільш доцільний та потенційно ефективний формат співпраці – створення Асоціації органів місцевого самоврядування гірських територій та напрацювання «Дорожньої карти» діяльності Асоціації та розробка спільної стратегії розвитку та плану її реалізації.

Нагадуємо, що напередодні, 14 грудня 2018 року представники місцевого самоврядування Славської ОТГ Львівської області, селища Вигода та міста Долина Івано-Франківської області підписали Меморандум, який став відправною точкою для співробітництва в сфері економічного розвитку цих громад та створення субрегіонального кластера.