Як колядували у Ялинкуватському ЗЗСО

Радуйся!

Ой радуйся, земле,

Син Божий народився!

Вже стало доброю традицією проводити фестиваль колядок у Славській ОТГ. Цього року естафету прийняло гостинне село Либохора. Долучилися до цього Різдвяного дійства всі заклади освіти ОТГ, в тому числі і Ялинкуватський ЗЗСО. Сьогодні ми мали можливість послухати у виконанні учнів як нові колядки, так і давно забуті старі. Зал був переповнений чудовою атмосферою, адже так душевно і мелодійно тут линули щирі колядки, які прославляли народження Ісуса Христа. Різдвяний час, він особливий, це час, коли кожного з нас переповнює почуття добра, прощення, поваги один до одного… Це свята єднання та любові. Нація, яка шанує і примножує традиції українського народу,  – непереможна! Христос народився! Славімо Його!